İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

facebook uygulama

akdenizpazarlama

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar eklentideki resimde çizdiğim alandaki gibi bir uygulamayı nasıl facebook hesabında yapabilirim bana yardımcı olursanız çok sevinirim

Ekleme: hadi ama yokmu yardım edecek birisi

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Bu öyle basit bir cevap değil.
Facebook uygulaması için php, .net ya da as3 iyi derecede bilmeniz lazım. Bunlardan birini bilmeniz halinde işleyen bir sisteminiz olur. Bu işleyen sistemide facebook a entegre etmek için onun geliştirici kodlarını bilmeniz lazım.

akdenizpazarlama

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki hocam yokmu bunu yapacak biri benim istediğim çok basit birşey aslında o kadar kodlamaya falan gerek yok sadece bi resme link vercek o kadar yani önemli oln tek nokta o sağ alttaki menüye eklemek bence

Ekleme: vay be koca forumda bi tane babayiğit yok harbiden tüh

darkman2000

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
static fbl diye arat facede karşına uygulama çıkıcak ona katıl o tarz bir kategori gelicek oraya ismini değiştirirsin zaten. Kodlama alanınada iframe ile facebook fan sayfası tasarımınıyerleştir bukadar basit.

googlede facebook fanpage design diye arat birton tasarım çıkar karşına hadi kolay gele.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi