İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook Uygulamasında Duvara Otomatik Post Atma

UmutDevrim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar arkadaşlar, bu yazımda facebook’da uygulamaya izin veren kullanıcıların duvarına otomatik post nasıl atılır? bu soruya cevap vericem. Çokca rastladığımız bir durumdur uygulama esnasında izin ver butonuna tıkladık’dan sonra duvarımızda istemsiz bir paylaşıma rastlamak, kimi php bilip’de Facebook app’den anlayıp bu uygulamayı yapabilir, kimi de nasıl yapıldığını kara kara aramaya başlar. Bu uygulama sadece bir adet index.php dosyasından ibaret bir kaç satır kod’dur.

İndirdiğiniz rar dosyasının içindeki index.php dosyasının içinde bulunan mevcut kodlardaki $app_id = & $app_secret= & $canvas_page ve diğer gerekli yerleri Facebook uygulamanızın kodları ile değiştirip kayıt edin, daha sonra php destekli bir hosta atıp facebook uygulama ayarlarınızı yapmanız yeterli olacaktır.

Demo ve download linki için tıklayınız.
Normalde ücretli satılan bir uygulama kodlarıdır, ücretsiz olarak paylaşayım
dedim. indiripte bir teşekkürü çok görenlere hakkım helal değildir.

B

ByONDER

Misafir
API Error Code: 191
API Error Description: The specified URL is not owned by the application
Error Message: Invalid redirect_uri: Verilen URL'ye Uygulama yapılandırması izin vermiyor.

şeklinde bir hata mesajı ile karşılaşıyorum sebebi nedir?

RyShTu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
kullanıcı duvarına otomatik değil de istediğim zaman postu nasıl atabilirim?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5