İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook ve like icin bilgi

aspmeraklisi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaslar ,

Facebook ile pek ilgim yok fakat bir arkadasim bi siteme facebook koymami önerdi ve bende becerebildigim kadari ile facebook'a üye oldum page yerine application olusturmusum yanlislik ya neyse :) olusturdugum application sayfasinda Facebook sitem'e box koymami önerdi ve en sonunda gecen hafta sitem'e Likebox kutusunu yerlestirdim. (Icinde milletin resmi olandan Üstünde Like Buttonu var:) Gülmeyin Facebook'un yabancisiyim).

Kutuyu koyduktan sonra günde 50-60 kisi Like'a basiyor yani kisa sürede 300 kisiyi buldu resim ve üye sayim . Böyle giderse tahminen bir senede 20bin kisi olur gibime geliyor .

Herneyse gelelim simdi asil merak ettiklerime ;

1)Forumlar'da hep facebook yani bu konu basligi altinda X adet hayranli siteden baglanti verilir ücretli diye . Bunun ücretli olmasinin sebebi nedir , yani ne getirisi var ki burdan baglanti almanin?

2)Yanlislikla Application olarak actigim sitemi page'e cevirmem mümkün mü ?

3)Facebook u siteme yarar saglamasi icin daha neler yapabilirim ?

Ottoman Empire

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
1)Forumlar'da hep facebook yani bu konu basligi altinda X adet hayranli siteden baglanti verilir ücretli diye . Bunun ücretli olmasinin sebebi nedir , yani ne getirisi var ki burdan baglanti almanin?

Ücretli olmasının sebebi sizin sitenize bağlantı verdiğinde sayfadaki kişiler sizin sitenize geliyor ve hit kazanıyorsunuz.

3)Facebook u siteme yarar saglamasi icin daha neler yapabilirim ?

Bunun için öncelikle hayran sayfanızın reklamını yaparak üye sayınızı çoğaltın daha sonra sitenizde açtığınız konuları facebook sayfanızda paylaştığınızda bu size organik hit ve gelir getirecektir...

2. sorunuzun yanıtını bilmiyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi