chat ege.net

Facebook yine bir şeyler peşinde!

abuz89

Müptela
Katılım
30 Mar 2010
Mesajlar
3,402
Facebook, bir süredir Birleşik Arap Emirlikleri'ne bağlı olan Facebook.me alan adını satın aldı. Facebook.me'nin sosyal iletişim sitesi tarafından satın alınması normal karşılansa da, bazı kesimler Facebook.me'nin, Facebook'un yeni bir uygulamasına ev sahipliği yapacağını düşünüyor.

Şimdilik Facebook.me adresine girdiğinizde doğrudan Facebook.com'a yönlendiriliyorsunuz. Ancak Facebook Me'nin aynı zamanda bir Facebook uygulaması olduğunu hatırlamakta fayda var. Bu uygulama sayesinde de profiliniz değişik formatlarda görüntülenebiliyor. Böylece tıpkı MySpace'teki gibi profilinizi biraz daha kişiselleştirebiliyorsunuz.

Henüz tabii ki Facebook Me'nin yeni bir sitede olacağı konusunda kesin bir haber ya da bilgi yok. Ancak sosyal iletişim ağının, yeni alan adını yalnızca yönlendirmek için kullanmayacağı düşünülüyor.

 

nalpagutt

Onaylı Üye
Katılım
28 Kas 2010
Mesajlar
131
Yaş
25
facebook bu herşeyi yapabilir :).Son görünüm değiştikten sonra memnum olmasak bile
 
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet
Üst