İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook Zaman Tünelini Etkinleştirme

Hasan Yılmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arama yaptım olup olmadığına dair fakat bulamadım.Ben de anlatmak istedim. Facebook son zamanlarda zaman tüneli adında.Aslında bu etkinleştmenin gerekmesi sanıyorum ki Facebook İngilizce için gerekmiyor. Ama denemek isteyenlerin etkinleştirmeside şart. Neyse resimli anlatımla yola devam edelim.

1. Adım: Facebook profilinize giriş yapıyorsunuz.

2. Adım: Facebook Developers için https://developers.facebook.com/apps buraya giriyoruz. Ve yeni bir uygulama oluşturuyoruz.

3042.jpg

3. Adım: Yeni uygulama oluştura tıkladıktan sonra kafanıza göre boşlukları dolduruyorsunuz ve yine devam diyorsunuz.

3045.jpg

4. Adım: Açılan sayfada sol köşeden Open Graph ı tıklıyorsunuz.

3046.jpg

5. Adım: Yine açılan sayfada boşlukları isterseniz resimdeki gibi doldurabilirsiniz.Ardından başlarkene tıklıyoruz.

3051.jpg

6. Adım:Yine açılan sayfanın en altında Save Changes and Next e tıklıyoruz en altta.(2 defa aynı işlem) Ardından Save and Finish e tıklıyoruz ve işlem tamam!

Son olarak aşağıdaki gibi bir görünüme sahip oluyorsunuz :)

3057.jpg

Hayırlı,uğurlu olsun...

S.Atik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vay canına eyvallah yaptım oldu farklı değişik oldu ama sevdim ben kesin yine hoşuna gitmicektir milletin bu iş

rainha

0
Yasakli Uye
Reaction score
5
< awesomescreenshot.com/056l54g52 > offf doğrula diyo

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5