İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebooka Giriş Yapamıyorum Yardım Edin..

Hakan Yıldırım

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba değerli İyinet Webmaster Forumu sizlere sorum olacak.

Facebooka katıldığım 2 gün oldu,mobil onayı filan yaptım fakat şimdide Facebookunuz geçiçi süreliğine kitlendi yazıyor devam ettiğimde arkadaslarımın etiketlendiği fotoları tanı yazıyor.Benim 250 Arkadasım var ben nasıl bulacam kimin ney fotoda etiketlendiğini 2 gün oldu daha Facebooka kayıt olduğum.

Mobilden onaylama kodu diye birşey varmış doğrulama kodu fakat benim öle bir şey yazmıyor sadece arkadaşlarını tanı diye buton var başkada yok.O Mobilden tanı diye işlem gelirmi acaba ?

Şimdiden teşekürler.

Ekli dosyayı görüntüle 4699

Buyrun sadece tanı diye var başka mobil diye birşey yok.

frtn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yok diye biliyorum. Ortak arkadaşlarınızın olduğu bir hesaptan kımın kım olduguna bakıp hesabını geri acabılırsın

Hakan Yıldırım

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fakat Benim Facebook Suanda kitli olduğu için adresime tıkladığımda İstediğin sayfa bulunamadı.
Artık geçerli olmayan bir bağlantıya tıklamış veya adresi yanlış yazmış olabilirsin. Bazı internet adresleri büyük/küçük harfe duyarlıdır. yazıyor

Nemiroff

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
özel mesaj gönderdim forumda 10'den aşşa üye olanlar link paylaşımı yapamiyomuş.

melancholia

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Sürekli denemekten vazgeçip yarın tekrar deneyin. Bırakın biraz zaman geçsin. Yarın arkadaşlarını tanıya tıkladığınızda arkadaşlarınızın fotoğrafları tekrar çıkacaktır.
Ard arda yanlış deneme yaptıysanız bu şekilde kilitleniyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5