İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook'a Reklam Verebilen Var Mı?

crakxy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Değerli arkadaşlar facebook reklam vermek istiyorum ama bir türlü veremedim başıma gelenler bi o kadar fazla. İlk önce her zaman kullandığım facebok profilimden yapmaya çalıştım bu kredi kartı dolandırıcılık falan diye uyarı verdi. Sonra başka bir hesap açtım telefon onaylı onada aynı hatayı verdi bunun gibi sorunlar karşılaşıp aşabilen var mı acaba?

Bilgisayar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Facebook un Türkiye ayağına reklam vermek işkence gibi, milyarlık reklam verseniz dahi sizi otomatik mesajlarla yönderiyorlar. Müşteriye ilgi, alâka sıfır :| Eğer facebook sayfanızın reklamını yapmak istiyorsanız, sayfanızla aynı içeriğe sahip sayfalara reklam vermenizi tavsiye ederim. Hem daha ucuz hemi de ilgi ve alâka var.

crakxy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Facebook un Türkiye ayağına reklam vermek işkence gibi, milyarlık reklam verseniz dahi sizi otomatik mesajlarla yönderiyorlar. Müşteriye ilgi, alâka sıfır :| Eğer facebook sayfanızın reklamını yapmak istiyorsanız, sayfanızla aynı içeriğe sahip sayfalara reklam vermenizi tavsiye ederim. Hem daha ucuz hemi de ilgi ve alâka var.

Hocam dogru soyluyorsunuz ama benim alanimla ilgili sayfa yok gibi nerdeyse arıcılık alani ile ilgili sayfalar yok benim vardi 30 binde facebook yayin hakkini kaldirdi o kadar emek boşa gitti.

Bilgisayar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Genel içerikli sayfalara ya da 30 yaş üstü üyelerin ağırlıklı olduğu sayfalara reklam vermeyi deneyin hocam. Siteniz varsa, reklam vereceğiniz sayfadan direk ürün satışı linki şeklinde reklam vermeyi deneyin, faydalı olursa ki facebook a vereceğiniz reklamdan daha faydalı olacağını düşünüyorum o şekilde reklam vermeye devam edersiniz.

c.c

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkiye facebookun pek sevmediği bir ülke o yüzden illa facebook reklamı lazım diyorsanız borçlu hesap alıp ödeyip ordan devam edebilirsiniz reklam yapmaya ama maliyet yüksek olur

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5