İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebookta Beğeni tıklayınca görünen sayfa

etikom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar merhaba. Facebook yeni çıkmadı biliyorum ama ben eskidim ve bir türlü çözemedim şu mereti :)

Öğrenmek istediğim basit aslında Facebook sayfam normal görünsün (herkez görebilsin) fakat beğeni tıkladıklarında bir iki satır yazı olan bir sayfa açılsın istiyorum. Static Fbml ile yapılabiliyormuş. Ama öğrendiğim kadarı ile Fbml hizmetini facebook durdurmuş (yada ben beceremiyorum uygulamayı sieye ekleyecek tuş yok)
Bahsi geçen facebook sayfası: http://www.facebook.com/yasalprogram (link vermem yasaksa silebilirsiniz)

Yardımcı olursanız çok sevinirim. Neti altüst ettim bunla ilgili hiçbir şey bulamadım.

Teşekkürler
Saygılar

ranqerman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sayfanın altında sayfayı düzenle felan vardı oralara baksana .

etikom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yardımcı olacak birileri yok mu? Ben sizleri facebook kurdusunuz dur diye düşünüyodum :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5