İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook'ta uygulama geliştirme

Breeze

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Bu nasıl oluyor bilen varmı :)
Geliştirilen programların altında adsense reklamları görüyorum , kim bilir kaç yüz bin kez gösteriliyordur?

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
birbirine bira atıyorsun, hediye yolluyorsun, youtube'dan video ekliyorsun, arkadaşlarının en sevki olanlarını işaretleyip çember yapıyorsun, vampir var saldırıyorsun, slayer var o vampirleri avlıyorsun, zombie var hepsinin canına okuyor, türlü türlü gudikler ne ararsan var.

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
youtube da facebook/facebook hek/facebook xss olarak aratırsanız birçok video da bulacaksınız.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Arkadaşım facebookta application yazdı. Adsense reklamını görüntülüyor, isteyene satarız :D

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
arkadaşlar yapan arkadaşlar bilgilerini paylaşırsa sevinirim.
Tşkler

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Bu ne konuşulsa, ne iş olursa yaparım abiler, neden programlama bölümlerindeki sorularda hiç ortalarda olmuyorlar düşündüm cevabı bulamadım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5