İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebooktaki büyük profil hatası

BlogKaan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
2daah03.jpg

Hesabım kendini geri tarihlere alıyor. Durup dururken önceki günlerin konuşma pencereleri açılıyor, profil resmim değişiyor. Arkadaşlarımın yaptığı yorum ve beğeniler o tarihe gidiyor. Duvarımda aynı şekilde. Bu sorun yaklaşık 9 gündür sürmekte. Sorun bilgisayarımdan kaynaklanmıyor çünkü arkadaşlarım kendi hesaplarından baktıklarında da dediğim hata meydana geliyor.

Aynı sorunu yaşayan veya çözümünü bilen var mı?

Şifre değiştirme ve hesap dondurma gibi işlemleri denedim.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
bana da denk geldi geçenlerde, sistemsel hata bence bu, ya da facebookun bir oyunu

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Facebookta pek çok hata var, mesela yapılan yorumlar gözükmüyor, beğeniler gözükmüyor.. çok sık rastlanıyor bu olaylara. Bazen bildirim gelmiyor.

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Facebookta şu son değişikler pek iyi olmadı.

Resim önizlemeleri , yorum gönderme vs.

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Facebookta şu son değişikler pek iyi olmadı.

Resim önizlemeleri , yorum gönderme vs.

BlogKaan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bendeki haya bayağı bir torpilli olmuş o zaman. Çünkü kullanmıyorum yaklaşık 10 gündür.

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Facebook yoğun kullanımdan dolayı kaldırmıyor olabilir ve o yönde bazı özellikleri kısma yoluna gitmiş olabilirler.

BlogKaan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Kısıtlama ile alakası yok hocam. Yardm bölümünde de benle aynı sorunu yaşayan kullanıcılar var. Şuan için bu sorunun çözümü yokmuş.

omererbas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
üye olduğum bir gruptaki yorumlarda 15 dk sonra geliyor duvara facede sorun var bu aralar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5