İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebooktaki Sahte Hesap Yüzünden İntahar Etti

foyuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İntihar edenler hiç mi düşünmüyorlar annem ne yapar babam ne yapar ? Onları geçtim Allah'a ne diyeceğim?Neyse Allah şifa versin.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Bir gün Nasreddin Hoca’nin esegi çalinmis. Can sikintisi içinde durumu komsularina anlatinca her kafadan bir ses çikmaya baslamis.

Birisi :

- Hocam demis niye ahirin kapisina iyi bir kilit takmadin sanki ?

Bir baskasi :

- Evine hirsiz giriyor da senin nasil haberin olmuyor ? diye konusmus.

Bir digeri de :

- Hocam demis, kusura bakma ama esegin çalinmasina en büyük sebep yine sensin. Çünkü dogru dürüst bir ahirin bile yok. Nerden baksan dökülüyor. Hoca kizmis :

- Yahu demis, iyi, güzel de kabahatin hepsi benim mi ?

Hirsizin hiç mi suçu yok !!!

Not: Tamam intihar asla çözüm değil, ama bir genç kızı bu duruma düşürende arayın suçu birazda.

Konuyu açma amacının oldukça dışında şeyler söylenip duruluyor. Ben fake hesap açanların yol açtığı durumları göstermek istedim ama kimisi facebooka sövüyor, kimisi intihar eden kıza suç buluyor, yahu arkadaşlar hırsızın hiç mi suçu yok Allah Aşkına?

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Face bu; tüm bilgilerinizi satar da...
bunları bilip, neden ne var ne çok bilgilerinizi salarsınız internete, facebooka

Ha birisi gizliden çekip yükledi, o zaman başka
o kişiyi süründürürsünüz her yoldan

cadobay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
@lanet;

nadirde olsa Türkiye'de senin gibi akla ve mantığa dayalı düşünenleri görmek sevindirici..

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
İntihar edenler hiç mi düşünmüyorlar annem ne yapar babam ne yapar ? Onları geçtim Allah'a ne diyeceğim?Neyse Allah şifa versin.

Çok doğru söyledin kardeşim,

Allah (C.C) katında intihar geri dönüş olmayan çok büyük bir günahtır, Allah'ın verdiği canı Allah'tan başkası alamaz.

Face bu; tüm bilgilerinizi satar da...
bunları bilip, neden ne var ne çok bilgilerinizi salarsınız internete, facebooka

Ha birisi gizliden çekip yükledi, o zaman başka
o kişiyi süründürürsünüz her yoldan

Arkadaşım ne diyorsun sen yaa, Facebook'mu bizim bilgilerimizi satacak, bilip bilmeden konuşmayın lütfen, internet ortamında Facebook, üyelerinin kişisel bilgilerini satacak diye bir laf ortaya atılıyor buna da milyonlarca kişi inanıyor.

KursatBey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
o zaten intihar edecekmişte işte kendine bahane arıyormuş
statik ergenler
başka yoldan çözüme kavuşturulabilrdi
mahkemeler var bu ülkede
insan hakları var

Ama ne iyi işliyor mahkemeler sorma!
Yaptığı yanlış ama mahkemelerde çalışmıyor bu böyle biline şimdi kalkıp savunmayın içli dışlıyım mahkemelerle....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5