İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

FAKE PROFIL SATISI YASAGINI KINIYORUZ..!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

asi1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Protestoya dahil olmak istiyorsanız eğer konuya bir "!" de siz bırakın.. Özgürce satış yapma hakkımız elimizden alınamaz..! Bu saçma yasağın bir an önce kaldırılmasını istiyorum ve benim gibi düşünen birçok üyenin de varoldugunu biliyorum..!

!

Soner Okur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ortamı yaygaraya vermenin luzumu yok, ben de ceza aldım fake sattığımdan dolayı. Olabilir, doğal şeyler bunlar. Yasal bir şey değil çünkü sahte profil satımı.

Hakan Damar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
İyi ki Facebook'u Türkler yapmadı. Eğer biz yapsaydık, istersen aç, sat bakıyım fake profil. 15 sayfa küfür yersin, üzerinede banlanırsın. :)

Bence gayet mantıklı, o zaman tefecilerde çıkıp desinler "Para satıp astronomik faizler ile insanların hayatını karartma hakkımız yasallaşsın. Bizde bankalaşalım. Cem Uzancılık oynayalım" Hayde protestoya katılmak için bir kredi'de sen çek! :D

alirmali

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Protestoya dahil olmak istiyorsanız eğer konuya bir "!" de siz bırakın.. Özgürce satış yapma hakkımız elimizden alınamaz..! Bu saçma yasağın bir an önce kaldırılmasını istiyorum ve benim gibi düşünen birçok üyenin de varoldugunu biliyorum..!

!

bencede bu yasak kaldırılmalı çoğu kişi tanıyorum ki büyük ws sitelerinde satış yapamadığı için yasağın olmadığı başka ws sitelerine üye oluyor ve satış yapıyor. bence çok sayıda hesap satışı yapmıştım, bu yasağı duyunca yıkıldım diyebilirim bencede bu yasak kaldırılmalı !

Murat05

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Yasagın Kalkması Gerek, Facebook Satış Forumunda . Nasıl Bir Yasakdır anlamadım ?
Sizce bantıklımı ? Sayfa Satcaksın , Üye Cekceksin Reklam Verceksin Ve Fake Hesabları Satamıcaksınız ! Gercekdn Biraz dusununce MANTIKSIZ , Adminlerden Bu Yasagın Kalkmasını Arz Edrim . Yoksa Bircok Uye Başka Formlara Dadancak Ve Oralarda Satışa Cıkartcaklar :) EMİNİZ Kİ YAPANLARDA VARDIR

alirmali

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Yasagın Kalkması Gerek, Facebook Satış Forumunda . Nasıl Bir Yasakdır anlamadım ?
Sizce bantıklımı ? Sayfa Satcaksın , Üye Cekceksin Reklam Verceksin Ve Fake Hesabları Satamıcaksınız ! Gercekdn Biraz dusununce MANTIKSIZ , Adminlerden Bu Yasagın Kalkmasını Arz Edrim . Yoksa Bircok Uye Başka Formlara Dadancak Ve Oralarda Satışa Cıkartcaklar :) EMİNİZ Kİ YAPANLARDA VARDIR

ARKADAŞA KATILIYORUM, YASAK KALKMALI BENCEDE.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Bu yasak çok yerinde bir karardır.
İnterneti spam yaparak çöplüğe çevirmek bu forumda yasaktır.

cmetin_88

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Bence doğru bir seçim
Kınayanlar bir gün facebook ta tanıdığınız birinin resmini fake hesapda görseniz nasıl karşılarsınız

asi1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Madem tek sorun tanıdıgımız ınsanların resmı ozaman hesap satısı resımsız hesaplar olarak devam edılsın hesap satısı gerceklesmeden önce satıcı ss alıp konusuna koysun o kadar buyutulmesı gerek bı konu degıl bu..

worker

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok yerinde bir karar olmuş
Birde yaptıkları normalmiş gibi kaldırılmasını talep ediyorlar ;)

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Madem tek sorun tanıdıgımız ınsanların resmı ozaman hesap satısı resımsız hesaplar olarak devam edılsın hesap satısı gerceklesmeden önce satıcı ss alıp konusuna koysun o kadar buyutulmesı gerek bı konu degıl bu..
Facebook tarafından yasaklanmış bir işlemin bizim tarafımızdan da yasaklanmış olması size neden bu kadar acayip geliyor ?

worker

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fake = Sahtekarlık

bana göre ,Tanışma ve arkadaş bulma üzerine açılmış bir platformda sahte ve tanımadığı kişilerin resimleri ile profil açıp milleti kandırmak tabikide yasak olmalı
Keşke bütün forumlarda yasak olsa ve sahtekarlığa izin verilmese

Whed

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İsabet olmuş yasaklanması. Adı üzerinde sahte profil. Neyi savunuyorsunuz burada anlamakta zorluk çekiyorum.

karahanli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bu forum hatta diğer forumlarda evde iş yapan arkadaşlarımız var ve çoğu web tasarım,hosting,sayfa satışı vb. işlerle uğraşıyor ve hiç birini fatura kesmiyor bunlarda yasal değil o zaman bunları da engelleyin ama kapatılması bence güzel bir karar değil.Bence bu konuda yerinde karar diyenler diğer arkadaşların yaptığı işi yapamadıkları için bunu söylüyor. Doğrusu ben bu foruma facebook hesap satımı için üye olmuştum.

"!"

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Bu forum hatta diğer forumlarda evde iş yapan arkadaşlarımız var ve çoğu web tasarım,hosting,sayfa satışı vb. işlerle uğraşıyor ve hiç birini fatura kesmiyor bunlarda yasal değil o zaman bunları da engelleyin ama kapatılması bence güzel bir karar değil.Bence bu konuda yerinde karar diyenler diğer arkadaşların yaptığı işi yapamadıkları için bunu söylüyor. Doğrusu ben bu foruma facebook hesap satımı için üye olmuştum.

"!"
Öğrenmek ne kadar güzel bir şey.İşte şimdi bunun yasak olduğunu öğrendiniz.
Öyleyse böyle yararlı bir forumda kendinizi başka bir alanda geliştirmek için yüzlerce konu bulabilirsiniz.

asi1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Açılan konu baslığında "Facebook Fake ( Sahte ) Profil Satışları Yasaklanmıştır!!!!" yazıyor bu durumda ben satacagım hesaplara kendı adım ile soyadımı koyarsam hesap sahte olmaz sahsi hesabım olur bu durumda yasagı delmemiş olurum..! Problem ? :)

alirmali

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Açılan konu baslığında "Facebook Fake ( Sahte ) Profil Satışları Yasaklanmıştır!!!!" yazıyor bu durumda ben satacagım hesaplara kendı adım ile soyadımı koyarsam hesap sahte olmaz sahsi hesabım olur bu durumda yasagı delmemiş olurum..! Problem ? :)

doğru, biz bunu daha önce neden hiç düşünemedik :D :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5