İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fake ( Sahte ) Facebook hesapları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Belki gereksiz bir konu ama düşüncelerimi paylaşmak istedim sizlerle...Sahte facebook hesaplarına istenen fiyatları görünce gerçekten üzüldüm.Bir kız ismiyle hesap açılıp, birkaç sevki resim eklenerek, gerçek hayatta umduğunu bulamamış yada bulamayan, tek umudu facebook olan kişileri etkileyerek arkadaş oluyorlar.Ve 1000 arkadaşı olan sahte bir profili 10 TL gibi gerçekten büyük bir rakama satıyorlar.Büyük bir rakam çünkü ortada bir emek yok.Dahası bir kandırma var ve bu işi ticarete dökmek var.
Lütfen bu işi yapan arkadaşlarım kızmasınlar.Ben sadece fikirlerimi paylaşmak istedim.Bilmiyorum kaç kişi katılır..Belkide konu gereksiz diye yönetim kapatır.Bilemiyorum ama bana çok etik gelmiyor bu olay..Ama yinede sizlerin fikirlerini almak istiyorum.Belkide ben yanlış düşünüyorumdur..

tepki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
65
facebook kendisi istedi profil olayını ticarete dökülmesini facebook un çok yanlışları oldu ve bu insanların artık bogazına kadar getirdi bardagı taşırdı yani :)
fiyatlarda uygun bence 1 k 10 tl güzel yani

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Belki gereksiz bir konu ama düşüncelerimi paylaşmak istedim sizlerle...Sahte facebook hesaplarına istenen fiyatları görünce gerçekten üzüldüm.Bir kız ismiyle hesap açılıp, birkaç sevki resim eklenerek, gerçek hayatta umduğunu bulamamış yada bulamayan, tek umudu facebook olan kişileri etkileyerek arkadaş oluyorlar.Ve 1000 arkadaşı olan sahte bir profili 10 TL gibi gerçekten büyük bir rakama satıyorlar.Büyük bir rakam çünkü ortada bir emek yok.Dahası bir kandırma var ve bu işi ticarete dökmek var.
Lütfen bu işi yapan arkadaşlarım kızmasınlar.Ben sadece fikirlerimi paylaşmak istedim.Bilmiyorum kaç kişi katılır..Belkide konu gereksiz diye yönetim kapatır.Bilemiyorum ama bana çok etik gelmiyor bu olay..Ama yinede sizlerin fikirlerini almak istiyorum.Belkide ben yanlış düşünüyorumdur..

Dediklerinize aynen katılıyorum,

Bu tarz profiller açan kişiler, insanların onuru ve gururu ile oynuyorlar, bunun farkında değiller mi?

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Ülkemiz için razalet bir olay olarak nitelendiriyorum,bu işe kanıp ekleyenlere de bir anlam veremiyorum.
emrah12 kardeşimizi açtığı konusundan dolayı repliyorum...

RabbitHole

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
başkalararının zayıflığı ve mutsuzluğu üzerine kazanılan paradan hayır gelmez zaten

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi