İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fakirim belki Onurluyum...

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Önce iç savaş cıkartırlar sonra yardım eli uzatırlar. Angola bunu görmüş tebrik etmek gerekir ancak iç savaş nedenlerine bakınca bu tebriki geri almak gerekir. Bunlardan ders almak gerekir.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
her ülkenin zaafları vardır elbette. Ona bakarsan her ülkenin yaşam biçiminden dersler alınılabilir:)
ben sadece bu konu üzerinde vurgu yapmak istedim:)İMF'ye kölelik konusu...

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
her ülkenin zaafları vardır elbette. Ona bakarsan her ülkenin yaşam biçiminden dersler alınılabilir:)
ben sadece bu konu üzerinde vurgu yapmak istedim:)İMF'ye kölelik konusu...

Bilgilendirmen için teşekkürler benimde mesajım zaten bunu destekler şekilde idi :)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
İyide ülke fakir , insanlar aç nasıl rededebiliyolar yardım telifini anlamıyorum. Durumları petrol sayesinde accık düzelmiş okadar. insanlarına sormak lazım o konuyu

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
başlıca ihraç ürünü olan petrolün uluslararası fiyatlarının yükselmesi ve özellikle Çin olmak üzere üçüncü dünya ülkeleriyle kurduğu elverişli mali ilişkiler sayesinde Batıya bağımlılıktan kurtulmaya başladığını bildiriyorlar.

imf 'yardım'! etmek istiyor çünkü petrolü var, petrolünü istiyor!
imf yi tefeci gibi düşünebilirsiniz. tefeciye düşen hemen herkes batar!
imf nin başarılı olduğu 'sözde' tek uygulama Türkiye.

bizim de petrolümüz, bor umuz vs. olsaydı, biz de imf desteği istemezdik! yoksa bunlar var mıydı bizde?!

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bizim de petrolümüz, bor umuz vs. olsaydı, biz de imf desteği istemezdik! yoksa bunlar var mıydı bizde?!

Yok nerede bor var " Nigde " de var :) Geçti borun pazarı sür eşşegi kerküke.

Aman Petrol Parçasınıda Ajda Pekkan en son söyledigi günden beri Petrol ile olan ilişkimiz aman be tarzında oldu.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Dünya bor rezervlerinin %70 kadarı Türkiye topraklarındadır.

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sağa sola doyasıya sövebilen bir başbakanımız IMF kararlarınada has....ir diyemiyormu acep ?

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
elalemin ihhtiyacı olan ülkeleri bile res çekiyo, bizim ülke böyle yapsaya davet edilmeden gitmeyiz deseya şimdide

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5