İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Farklı Bir Link Degişimi..

Q

QuicK

Misafir
Merhabalar..
Arkadaslar bildiginiz gibi maxidirectory.com sitesini actım.. Bana backlink vs gerekiyor. Yalnız bu link değisiminin farkı su olacak. Siz sitenizden (Içerigi ve herhangi birsey olabilir. Googlede yer alıyor olması benim icin önemli. Pagerank'ının kac oldugu önemli değil.) www.maxidirectory.com adresine link vereceksiniz. Bende sizin sitelerinize kendi sitelerimden link verecegim. Sitelerim absürt basta olmak uzere, (Pr icin degilde hit icin degisim yapacak kisiler icin absürt idealdir )
Hit.gen.tr (Pr 0 / Guncellemede 3 olacak gibi searchengineengine.com ve iyinet topliste gore) , sayfa100.com (Pr 3 guncellemede 4 olacak gibi gorunuyor)
s evenler.net (Pr 2 Guncellemede 3 olacak gibi gorunuyor. )
Eger Maxidirectory.com adresine link vererek karsiliginda maxidirectory.com sitesinden link almak istiyorum derseniz ne yazikki cok fazla ilgi ceken yerlere ekleyemem sitenizi. Sanırım ana sayfada 92 URL Var. 92'den sonra olursunuz.
Hit icin degisim yapmak isteyenler icin farkli onerilerimde var. Ornegin Gunde 100 Hit Yollayabilirim. Benim istediğim Oncelikle Backlink. Zaten ben sitenin hitini gerekirse kendi sitelerimden Link vererek vs arttırabilirim..
Bunun disinda ingilizce sitesi olan arkadaslara tex reklamda verebilirim. Turkce directory / webmasterlar ile ilgili sitelerede ayni sekilde reklam verebilirim..
Konu ile ilgili mesajlarinizi bu basligin altina yazabileceginiz gibi PM atabilir ve Msn ekleyebilirsiniz.
Msn adresim : info[@]hostarena.net
Saygilar..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5