İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Farklı sitede adsense

F

Facetious

Misafir
Arkadaşlar merhaba;
Üyesi olduğum adsenseyi yayınladığım sitenin dışında farklı bir sitede yayınlama imkanım varmı?
Bu site yine benim adımamı olması lazım?
Ayrıca daha önceden adsense üyeliği kabul edilmemiş olan bu sitede yayınlamamın bana bir zararı olurmu?

tşk.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
google tutupta sitenin senin adına olup olmadığına bakmaz programa uygun olup olmadığına bakar.. eğer diğer sitelerine reklam eklemek istiyorsan farklı bir kanal açarak bunu yapabilirsin farklı bir kanal açmadanda yaparsın fakat kanal açmak senin yararına olacaktır hangi siteden ne zaman ne kazanmışsın detaylıca görebilirsin...

scrol

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sarget nickli arkadas aciklamis ama forumda buna benzer bir sürü aciklama var arama yaparak sorularina daha kolay cevap bulabilirsin.

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Her siten için ayrı kanal oluşturman senin faydana. Çünkü her kanalın istatistiği ayrı tutuluyor. Mesela x sitenden 5 tıklama ile $0.50 aldığını, y sitenden ise 15 tıklama ile $1.20 aldığını görmen daha iyi olur.

zahmaci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar merhaba;
Üyesi olduğum adsenseyi yayınladığım sitenin dışında farklı bir sitede yayınlama imkanım varmı?
Bu site yine benim adımamı olması lazım?
Ayrıca daha önceden adsense üyeliği kabul edilmemiş olan bu sitede yayınlamamın bana bir zararı olurmu?

tşk.

Zararı olur elbette.. Her siten için zaten google adsenseye ayrı ayrı başvuruyosun.. ilk 50 tıklamayıda test tıklaması olarak sayıyor google ve bir nevi "hoşgeldin" hediyesi gibi sana ödeme yapıyor..yani tıklamaya başla şimdiden...

Not:Arama nedir bilirmisin ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5