İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Farklı Yerli Forumlara İlan Başlığımız Açılacaktır

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
100 forum için 25 lira ödenecektir. Ödeme iş bitiminde kontrol onaylandıktan sonra yapılır. Açılan başlıkların %20 fire hakkı vardır (silinme vb. sebepler düşünülürse). Ziyaretçisi olmayan çöp forumlar araya serpiştirilebilir ama doğru düzgün forumlar tercih sebebidir. İlan metnimizde backlink kasmak amacıyla yazılmış hiçbir kelime yoktur. Bu sebepten çoğu forum silmeyecektir.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
alayım mı işi?
teslim süresi var mı?

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Teslim süresi 3 gün (şimdi karar verdim, yeterli mi?). İşi almak istiyorsan al valla, kodu nereden göndereyim Face'den yolluyum mu Şafak? :D Mail ver veya, nası fikir? Yalnız dün gece bulabildiğim tüm borç paraları da birleştirerek gardırop aldığımdan çarşamba gününe kadar meteliksiz gibi bir şeyim. Sorun olmaz değil mi?

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
makalenin içinde backlink olmucaksa bu sana neden fayda sağlasın ki :D yoksa yine bazı firmalar sana yamuk mu yaptı :D
sen bana biyerlerden ulaş makaleni gönder ben sana 3 günde teslim etmeye çalışayım. 1 hafta yapalım şu işi daha iyi olur

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Olur valla. Ayrıca bu sefer yamuk yapan kimse yok, sadece devam etmesini istediğim bir proje var ortada... Özelden yolluyorum şimdi kodları :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5