İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Farmville evlat katili yaptı!

abuz89

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Ünlü Facebook oyunu Farmville'in, kullanıcılar arasında ne kadar çok oynandığını ve bazılarının ciddi bağımlısı olduğu biliniyor ancak Florida, Jacksonville'de yaşanan son olay, yok artık dedirtti.

Üç aylık bebeğin annesi Alexndra V. Tobias, Farmville oyununu yarıda kesen çocuğunu, ağladığı için birkaç kere sert şekilde sarstı. Sarstıktan sonra rahatlamak için bir sigara içtiğini polise anlatan 22 yaşındaki anne daha sonra bebeğini tekrar sarstı. Bu sarsmalar sırasında kafasını duvara vurduğu sanılan üç aylık bebek ise hayatını kaybetti.

Üç aylık bebek Dylan'ın ölümü için annesi ikinci dereceden cinayetle yargılanacak ve ömür boyu hapis cezası alma ihtimali bulunuyor.

resisoft

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kadının gerizekalılığından kaynaklanıyor

3 aylık bebeğe el mi kalkar ya

DincerAydogdu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
Yuh, yuh, yuh. Başka bir şey diyemiyorum.

Böyle sosyopatların en ağır cezalar ile cezalandırılması gerekiyor.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
konunun kaç aylık olduğu önemli değil, önemli olan Sana ne katabildiğidir.

ArbielManto

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne Katabilir ki bana deprasan ? Çocuğumu bir oyun yüzünden öldürecekmiyim ? 3 aylık bebe hemide

Daylight_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Gercektir ve hatta daha duyulmayanlar vardır:(

diyorum facebook şeytan işi :kızdım:

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
eminim o kadında "ben ne yaptım" diye feryat figan içinde kalmıştır. anlık birşey bu, çok haber duyuyoruz izliyoruz "cinnet şu kadar can aldı" diye;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5