İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

FastandFreeBux Resimli Kazanç Anlatımı | Min. Ödeme 2 $

Bal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Öncelikle merhaba arkadaşlar bugün sizlere fastandfreebux'ı resimli anlatım halinde tanıtacağım zaten önceki konularımdada bazılarınız bilir sürekli resimli anlatım yaparım istisnalar var tabi :D.Öncelikle sizden tek ricam REFERANS usulü ile kayıt olup siz hiç bir zarara uğramadan bana,bizlere ufak bir katkı sağlanamazdır.Hiç değilse emeğe saygı bakımından kayıt olan arkadaşlardan bunu beklerim.REFSİZ Üye olmak diye birşey yoktur.Üye olurken refsiz görünürsünüz ama sonra başkalarına ref diye yabancılara kiralanırsınız.Bir PTC sitesinden kiralama örneği; kiralanmyaı bekleyen 26 refsiz kayıt olmuş üye;

ffbuxrefsiz.jpg

1.ÜYELİK
Refli linkimden üye olmanızı rica ediyorum,bi Türk'e faydanız olsun daha iyi.
Üye Ol REFLİ LİNK
benim üyelik,bende bir Türk'ün refiyle üye olmuştum. ;
ffbuxuyelik.jpg

HAYIR BEN REFSİZ ÜYE OLMAK,HER AY YABANCILARA PARAYLA KİRALANMAK,SENİN ANLATIMINDAN YARARLANMAMA RAĞMEN SANA TEŞEKKÜRÜ GEREKLİ GÖRMÜYORUM VE REFSİZ ÜYE OLMAK İSTİYORUM !
İYİ OL AL Link ;
Üye ol kötü link,refsiz

Siteye giriyoruz ''REGİSTER'e tıklayınca aşağıdaki sayfaya göre dolduryoruz.
ffbux1.jpg

2. NASIL KAZANACAĞIM ?

Kayıt olduktan sonra (sanırsam e-posta onaylamak yoktu,eğer yanlış hatırlıyorsam maruz görün,deneyemedim çünkü aynı bilgisayardan iki hesap sakıncalı) login'e tıkoıyoruz,kullanıcı ismimiz ve şifremizle giriş yaptıktan sonra hemen kazanmaya başlayabiliriz.Reklamları görmek için menüdeki ''WİEW ADS''a tıklıyoruz,daha sonra açılan syfada önümüze reklamlar listelenir resimdeki gibi ;

ffbux2.jpg

Arkadaşlar tıklanmaya müsait reklamlar MAVİ butonlu olur,tıklamaya müsait olmayanlar ise gri olur.Ben sabahleyin tıkladğım için MAVİ olması gerekenler ,tıklandıkları için griye döndüler.Neyse sizde mavi olacağı için anlatıma devam edelim,o mavi reklama tıklıyoruz , sonrasını resimde anlattım ;
ffbux3.jpg

süre bitince şöyle yapıyoruz ;
ffbux4.jpg

3) Paramı Nasıl Alacağım ?

Arkadaşlar nasıl üye olacağımızı,nasıl kazanacağımızı anlattım paranız 2 $ olunca paranızı paypal'a ordanda bankahesabınıza çekeilirsiniz.Nasıl paypal hesabı açacağınız konusunda bir sürü payalşım var ,google'da yüzlerce bulabilirsiniz,zaten türkçe yav sitesine girin bireyesel diyip açın bi tane :D

Önerdiğim başka güvenilir kaliteli PTC siteleri ;

Neobux
Tık başı : 0.01 $
Ref Tık :0.005 $
Ödeme Limiti : 2 $
Üye ol Refimle
Üye oL Refsiz (refsiz olacağım her ay yabancılara kiralanacağım)

bbaday

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekkürler refinle uye oldum e-posta onayı var bu arada tık bası 1cent geliyor

Bal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
gülük kazancın maksimum ne kadar ?

kardeş bu senin yatırımına ve reflerine bağlı ama ideal olarak 5-6 reklam çıkmakta yani yatırım yapıpda kazanabilirsin yahut ref kazanarakda veya sadece kendin tıklayarak.Ben kendim tıklayarak 1 $ yaptım.

Refinle üye oldum ama, uğraşamam ben dostum:p Belki size faydasi olur=)

Eyv. iyi niyetin için sağol :).Ama sadece üyeliğin bana faydası yok :D Dediğim gibi niyetin için teşekkür ederim :).

acemi_11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
sadece cıkan reklamlaramı tıklıyotuz bu kadarmı yani ?

Bal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşlar bugün gidiyorum.O yüzden konuda birisi soru sorarda cevap vermediğim için yanlış anlama durumunun oluşmaması için belirtmek istedim.Bol kazançlar sağlıcakla kalın =).

murat6700

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Parayı Nasıl Çekecez Paypala

- - - -Güncellendi - - - - - -

Lütfen Yardım Edin Eden Kişinin Refinden Üye Olacam

Yardım İçin Özel Mesaj (PM) Atın.

ahmetaga54

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fastandfreebux yazmasına rağmen neobux linki var ne iş anlamadım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi