İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fatih terim terbiyesizliği

SpectacuLaR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2010 Dünya Kupası elemelerinde Belçika ile oynanacak maç öncesi spor basını ile Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim'in arasında yaşanan gerginlikten payını alanlardan biri de spor yazarı Osman Tanburacı oldu.

TSYD'den Terim'e kınama

Hürriyet gazetesi yazarı Yalçın Doğan da yaşanan bu çarpıcı olayı bugün köşesine taşıdı.

İşte Yalçın Doğan'ın köşe yazısı...

9 Eylül, önceki gün. Saat 17.54. Levent Spor Yazarları Derneği. Bir grup arkadaş sohbet ediyor. Aralarında Osman Tamburacı da var. Tamburacı derneğe gelmeden önce Sky TV’de Türkiye-Belçika milli maçına ilişkin görüşlerini anlatıyor.

Dernekte arkadaş grubu sağdan soldan söz ederken, koyu sohbet sırasında Osman Tamburacı’nın cep telefonu çalıyor.

TELEFONDA KÜFÜR
Tamburacı telefon açıyor, arayan Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim.

Konuşmaya başladığı anda sinirleri gerilen Tamburacı, telefon konuşmasını bir arkadaşına dinletmeye başlıyor.

Terim:

"Yahu Osman, biraz önce Sky TV’de konuşmuşsun, bana söylediler. Ben ne demişim? Gündem değiştiriyormuşum, öyle demişsin. Ulan bu ne biçim konuşma?"

Tamburacı bu üslup karşısında şaşırıyor, nezaket içinde:

"Hocam, beni hep böyle zamanlarda arıyorsun, bir kere de, nasılsın, diye arasana."

Terim’de fren tutmuyor:

"Ulan ben senin bıyığını s...."

Tamburacı yerinde fırlıyor, "Sen ne biçim konuşuyorsun" derken, sinirden zangır zangır titriyor. Milli Takım Teknik Direktörü kendini kaybediyor:

"Ulan ben senin, ananı, avradını s....".

Tamburacı, "Doğru konuş, konuşmasını öğren" diye bağırırken, Fatih Terim galiz küfürlerini sıralamayı sürdürüyor.

Bu duruma en az yedi-sekiz kişi tanık. Biri de, zaten dinliyor. Telefon kapanıyor. Osman Tamburacı derhal avukatını arıyor. Fatih Terim'i mahkemeye vermeye hazırlanıyor. Telefon kayıtlarıyla birlikte..

KR@LKSK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Maşallah tanburacı baya terbiyeliymiş. O ona küfür ederken hep aman hocam niye öyle diyorsun istirham ederim tarzı konuşmuş :D

SpectacuLaR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fatih terim çığrından çıkmıştır. zaten ne olduğunu önceden beri biliyordum. bu tuz biber oldu. evli barklı adamsın anasına avradına küfrediyorsun. seviyesizliğin bu kadarınada pes. ama ben onda sucu bulmuyorum. herşeye rağmen onu koruyup oraya getirenlerde.

KR@LKSK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fatih terim çığrından çıkmıştır. zaten ne olduğunu önceden beri biliyordum. bu tuz biber oldu. evli barklı adamsın anasına avradına küfrediyorsun. seviyesizliğin bu kadarınada pes. ama ben onda sucu bulmuyorum. herşeye rağmen onu koruyup oraya getirenlerde.

ses kaydını dinlemeden saldır tabi :)
Bukadar önyargılı olmanın anlamı varmı ? Mahkeme olmamış daha adam suçlu ilan edilmemiş maşallah sen cezayı kesmişsin.
Unutmamak gerek aksi kanıtlanıncaya kadar her insan suçsuzdur. Medyada yazılan herşeye kayıtsız şartsız inanmayın. Kulüp gözlükleriniz bukadar karartmasın gözünüzü.

Preaddict

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hakkatten daha mahkeme olmamış deliller yok kanıtlanmamış bir palabıyık öyle diyor diye fatih terime terbiyesiz demek ne haddinize ?

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Bukadar önyargılı olmanın anlamı varmı ? Mahkeme olmamış daha adam suçlu ilan edilmemiş maşallah sen cezayı kesmişsin.
Unutmamak gerek aksi kanıtlanıncaya kadar her insan suçsuzdur. Medyada yazılan herşeye kayıtsız şartsız inanmayın. Kulüp gözlükleriniz bukadar karartmasın gözünüzü.

Arkadaşını fatih terime olan nefretinin kulöp gözlükleriyle alakası olduğunu sanmıyorum. Bende koyu bir galatasarylı olarak fatih terimi ne galatasarayken sevmiştirim nede milli takımdayken. Babamın onun ve bir kaç futbolcu için söylediği bir söz vardır. Pavyon kabadayısı. Bende babama sonuna kadar katılıyorum.

SpectacuLaR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

görünen köy klavuz istemiyor. medyaya inandığımdan değil. fatih terimin ne yapıda biri olduğu ortada. bjk-gs şampiyonluk maçında ümit karan tekme attı rakibe normaldir dedi. spordaki centilmenlikten uzah ruh sağlığı yerinde olmayan kabadayı mı direktörmü olduğu belli olmayan biri. kayıtlar olmasa ülke o kadar yayagaraya verilmezdi.merak etme. bakalım yine takımın başında tutacaklarmı. walla fenerbahçeyi şimdi daha çok sevdim. altı sıfır gömdü ya o zman buna sesi soluğu kesildi

ceycey45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence Fatih Terim'e karşı medya çok tepkili ve bunun nedenını anlamış değilim.
Bizim türk medyasında nasıl bi anlayış var bilmem adamı bir maç alınca yere göğe sığdıramıyorlar.
bir maçta berabere kaldı diye adamı yerin dibine sokuyorlar.
sabah gazeteyi bi açtım tüm medya fatih terimi yerden yere vurmuş
Buda medyanın bi abartısıdır.
benim gözümde fatih terim gelmiş geçmiş en iyi hocalardan bi tanesidir.

ZdeArBaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

başka söze ne hacet

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşını fatih terime olan nefretinin kulöp gözlükleriyle alakası olduğunu sanmıyorum. Bende koyu bir galatasarylı olarak fatih terimi ne galatasarayken sevmiştirim nede milli takımdayken. Babamın onun ve bir kaç futbolcu için söylediği bir söz vardır. Pavyon kabadayısı. Bende babama sonuna kadar katılıyorum.
bu laf cuk oturuyor...

cawbella

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu Fatih Terim adı Ergonekonda nasıl Geçmedi hayret ettim :)
Fatih Terim olmasa bu milli takim top oynamaz. Futbolcular öyle bir havadalarki sanki kücük dağlari onlar yaratmış. Bir Psikopat ın başlarında olması şart.
Fatih Terim kovulursa Recep İvedik veya Gaffur beyin milli takımın başına getirilmesi şart

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Gaffur'un milli takımda top toplayıcı olduğunu düşünsenize :) değil teknik direktör!
Futbolcular topu dışarı atmaya korkarlar

"Topu niye dışarı atüyürsün! Yoksa beni beğenmiyür müsün?"

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5