İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

fatura kesme programı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
arkadaşlar ücretsiz, kullanımı kolay " fatura kesme programı" tavsiyeniz varmı?
muhasebe vs..çok detaylı olmasada olur. sadece fatura yazdırabilen programda olur ( freeware )

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
inndir.com da görmüştüm freeware programlar faturayla alakalı, istersen oraya bir göz at.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
göz attımda pek birşey bulamadım ( daha doğru anlamadım desem daha doğru olur ). muhasebe, stok, ambar vs bir sürü şey var
benim istediğim sadece fatura kesmek ve yazıcıdan yazdırmak

bleem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O kadar basite indirgenmiş tek bir program bulabildim bende zamanında ondada faturanda yazdırma alanlarını oturtturamıyorsun :)

Cevabı biliyorsun: çok yaşa excel. Artı olarak şimdiden kolay gelsin faturanda yazdırma yerini denk getirmek için...

fatura-programi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fatura Programı

giris.gif

fatura-ekrani.gif

rehber.gif

TANITIM : Üstün FATURA YAZDIRMA PROGRAMI, firmaların kolay ve pratik bir şekilde kendi faturanıza göre ayarlayarak fatura çıktılarını yazıcıdan alabileceğiniz bir programdır. Program ile Fatura, İrsaliye, işlemlerini rahatlıkla takip edebilir ve çıktılarını yazıcınızdan alabilirsiniz. El ile fatura keserken yaşanan zorluklar ve zaman kaybının önüne geçersiniz.

Üstün FATURA YAZDIRMA PROGRAMI, Windows ortamında istemci-sunucu mimarisinde çalışan, esnek, kullanımı ve öğrenimi kolay fatura yönetim aracıdır. Ölçeklenebilir, özelleştirilebilir, uyarlanabilir ve özel tasarlanabilir belge basım işlevi sayesinde değişken uygulama gereksinimlerini karşılar.

Teknik Özellikler

%100 Windows uyumlu olan Üstün FATURA YAZDIRMA PROGRAMI ile Windows un fare ve klavye kullanımı ,yazıcı uyumu, Ürünün grafik kullanıcı ara yüzü, kolay kullanım ve öğrenme avantaj sunar.

Özellikler:

- Fatura
- İrsaliye
- Rehber
- Fatura Kayıt
- Stok
- Dönemsel Rapor (Gün, Ay, Yıl -KDV, Toplam)
- KDV Dahil/Hariç - KDV - Tek, Çoklu
- Iskonto - Tek, Çoklu yada Özel Miktar
- 30 Satır Girişi
- Fatura Çıktı Hizalama
- Baskı Ön izleme
- Kurum Logosu Ekleme
- Her Faturaya Uygun Boyut Ayarı
- Nakli yekunlu fatura kesebilme
- İrsaliye veya teklifleri tekrar girmeden fatura yazıcı çıktısı alabilme
- Fatura kesebilme ve takip edebilme
- İrsaliye kesebilme ve takip edebilme
- Ürün tanımlama
- Barcod sistemi
- Fatura dipnotları tanımla
- KDV tanımlaya bilme
- Iskonto tanımlaya bilme
- Birden fazla KDV ile çalışabilme
- Önceden kaydedilmiş bilgilere aynı ekrandan ulaşabilme
- Fatura bilgilerine tanımları kullanmadan direk giriş yapabilme
- Fatura çıktılarını tekrar düzenleyip saklayabilme
- Çıktı ön izleme
- Dönemsel Raporlar
- Önceden kaydedilmiş bir faturaya ulaşabilme, değiştirme
- Ayrıntılı arama işlevleri sayesinde aradığınız bilgilere daha hızlı ulaşabilirsiniz
- Kullanıcı şifreleme sistemi ile verilerinizi yetkisiz kişilerden koruyabilirsiniz
- Program çok esken bir şekilde tasarlanmıştır.Bu yukarıdaki maddeler sadece programda genel olarak yapabileceklerinizdir
- Programın Deneme sürümdür Ful Sürüm Lisans'ı Almak İçin http://www.ustunbilgisayar.com.tr adresini Ziyaret Edebilirsiniz.

Yazıcı Çıktıları:

- Fatura (Nokta Vuruşlu Yazıcı)
- İrsaliye (Nokta Vuruşlu Yazıcı)
- Kendi Tanımlayacağınız Çıktılar

» Telefonla Destek Hizmetleri
Müşterilerimize programın kullanımı ile ilgili konularda mesai saatleri içinde ( Pazartesi , Salı , Çarşamba , Perşembe , Cuma 09:00 - 24:00 , Cumartesi, Pazar, 10:00 - 24:00 Arası )
Telefonla Destek Hizmeti verilebilmesi için Kullanıcının bilgisayarında programın kurulmuş ve çalışır durumda olması gerekmektedir.

» MSN Destek Hizmetimiz
Müşterilerimize mesai saatleri içinde ( Pazartesi , Salı , Çarşamba , Perşembe , Cuma 09:00 - 18:00 , Cumartesi 10:00 - 24:00 Arası )
Msn: [email protected] - [email protected]

! ! ! Lütfen Önce Net Framemork porgramını Kurmayı unutmayınız aksi taktirde program çalışmayacaktır Linke Tıklayarak indirebilirsiniz ! ! !

Not: Program ..NET Framework 2.0 gerektirir

Fatura Programını indir

Kelime Bulutu : 2008 Fatura yazdırma programı Fatura Programı Fatura programı lazım ücretsiz tam sürüm fatura programı Faturadan stok takibi üstün bilgisayar fatura programı bedava fatura programı fatura kesme programı fatura basım programı fatura takip programı FATURA TAKİP PROGRAMI FATURA YAZDIR FATURA PROGRAMI FATURA KESME PROGRAMI FATURA ÖDEME PROGRAMI FATURA BASIM PROGRAMI tam sürüm fatura programı ücretsiz fatura programı tam sürüm fatura programı full sürüm fatura programı crackli full fatura basma programı FATURA BASMA PROGRAMI ücretsiz fatura programı Sipariş Teklif Program Fatura- İrsaliye- Rehber- Fatura Kayıt- Stok- Dönemsel Rapor (Gün, Ay, Yıl -KDV, Toplam)- KDV Dahil/Hariç - KDV - Tek, Çoklu- İskonto - Fatura Çıktı Hizalama- Her Faturaya Uygun Boyut Ayarı- Nakli yekünlü fatura kesebilme- Fatura kesebilme ve takip edebilme- Fatura Programı Fatura Kesme Programı ücretsiz fatura programı fatura yazdırma programı 2008 Fatura Yazdırma Programı Fatura yazma, fatura kesmeye ve faturalarınızı yazıcıdan yazdırma Programda fatura dizaynını FATURA KESME PROGRAMI ÜCRETSİZ FATuRA KESME PROGRAMI FATURA KESME PROGRAMI FATURA TAKİP

Uzmanium

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Açık kaynak olarak bir çok arkadaşıma tavsiye ettigim program.

http://www.tekir.com.tr/

Tekir Ticari Otomasyon Özellikleri

Tekir Ticari Otomasyon ve Ön Muhasebe Uygulaması, AGPL ile geliştirilmiş, platform bağımsız, sunucu bağımsız, tarayıcı bağımsız ve donanım bağımsız “özgür” bir iş platformudur.
Özgürlükleriniz

* Özgür
Tekir Ticari otomasyon, GNU AGPL lisansı ile yayınlanan ve tüm haklarınızın korunduğu Özgür bir yazılımdır.
* Platform Bağımsız
Tekir Ticari otomasyon Java EE teknolojileri kullanılarak geliştirildi. İşletim sisteminden ve donanımdan bağımsızdır.
* Sunucu Bağımsız
Tekir Ticari otomasyon, Java EE 5 standartlarına uyularak geliştirilmektedir. Bu standartları destekleyen tüm sunucularda çalışmaktadır.
* Tarayıcı Bağımsız
Tekir Ticari otomasyon, internet standartlarına uyularak geliştirilmektedir. Bu standartları destekleyen tüm tarayıcılarda çalışmaktadır.
* Veri Tabanı Bağımsız
Tekir Ticari otomasyon, veri tabanı yalıtım katmanı ve standartlara uyularak geliştirilmektedir. Güncel veri tabanlarında çalışabilmektedir.

Becerileri

Cari Hesap Takibi

* Müşteri ve satıcı ilişkilerinizi
* Borç Alacak durumunuzu
* Müşteri Virman Dekontları

Kasa / Hesap Takibi

* İstenildiği Kadar Kasa Tanıtımı
* Kasa Hareketleri
* Döviz Desteği

Stok Takibi

* İstenildiği Kadar Depo Tanıtımı
* Stok Hareketleri
* Depo Hareketleri
* Barkod Desteği

Fatura

* Hizmet ve Stok Faturaları
* İrsaliyeli ve İrsaliyesiz Fatura Desteği

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5