İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Favorilere ekleme

A

Anonymous

Misafir
Explorer da bildiğimiz favorilere ekleme olayı vardır. Bilirsiniz. 1 link derine in dersiniz, o sayfayı ve sayfanın içerisindeki linklerin karşılıklarını indirir. Sonra internette değilken onları izleyebilirsiniz. Şimdi...Bu işlemin aynısını yapabilen bir program arıyorum. Kullananlar varsa daha iyi olur. Yani bizzat denenmişse daha iyi...

A

Anonymous

Misafir
webzip 7.0 ve web repeater programları websitesinde isteğin kadar derinlere inmeni ve offline çalışmanı sağlar hatta çekeceğin web sayfalarında filtrelemeler de yapabilirsin.

A

Anonymous

Misafir
Teleport Pro var guzel bır program ıstersen web sıtesındekı tum resımlerı, yazıları ya da tamamını cekebılıyorsun ya da bu sıtelerı guncelleyebılıyorsun.....dene..boyutu da cok kucuk...www.download.com da bulabılırsın........

A

Anonymous

Misafir
bende teleport kullanıyordum güzel bir program aslında ama bir sorunu asp veya php gibi dillerle hazırlanmış web sayfalarında sorunlu oluyor.onun haricinde güzel.ama bir arkadaşımda bana webshot desktop kullanmamı tavsiye etmiştiben kullanmadım ama oda bu türden bir program sanırım.www.download.com da en son versiyonunu bulabilirsin.kolay gelsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5