İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

FAX

M

moy

Misafir
Selamlar....

Bilgisayardan fax alıp-yollayabileceğim sorunsuz bir ve de TÜRKÇE bir program arıyorum..... bilen varmı acaba :?

Saygılar...

M

moy

Misafir
Teşekkür ederim ama ben verdiğin site ve onlara benzer en azından 30 siteye baktım ama şöyle güzel ve türkçe bir fax programı bulamadım :)) ama en sonunda 32bit faxı kurdum gerçi onuda anlamadım ilk başta ama saolsunlar pcmagazinin sitesinde onun kurulumuyla ve ayarlarıyla ilgili bilgi vardı oradan yardım alarak kurdum şuan çok memnunum... Lakin 59$ vermek istemiyorum :p ve ikide bir benden şifre istemesinden bıktım daha yeni bi versiyon olduğu için crack de bulamadım.. neyse yinede saol

G

Gunes

Misafir
Benim de tam bu aralar böyle bir programa ihtiyacım vardı. Sen benden çnce davranmışşın.
Aslında office 2000 de bu eklenti var ama bir türlü kullanamadım ben. Birde sen dene istiyorsan. İyi bir program bulduğunda bana da haber verirsen sevinirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5