İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fazla Söze Gerek yok. Dopdolu.net Hit Kaynagı.

Anyone

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar hep arkamdan Attılar Tuttular. bi Tane absürt sitem vardı. Orda kod vardı ona girenleri kilitliyordum dopdolu nete getiriyordum ordan adım cıktı birkez. sonra kapadım orayı hala benle ugraşıorlar. bakin bi dopdolu nette bişi var mı ?
nese sözüme geleyim..
www.dopdolu.net/eniyisiteler gunde 7 bin cogullu 5 bin tekilli listedir.. hepinizi Beklerim. eğer Biri Kilitlendim dopdolu netteyim diye hala vızvızlanıyorsa msnim [email protected] gelsin kendine dedicatedimi verecem. cunku gecen yıl bozulanları http:// die duzelttim. şimdi herşey süper gidior.. virüs var die başıma gelenlerde www.dopdolu.net/win32.php yi indirsin object ten dolai ole dior.. Son konuşmam Son sozlerim daha Cok Domaine bakmam gerek

www.dopdolu.net ve 49 Domainle (net,com) Tekrar Karşınızda..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5