İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fck Editor yenilenmiş

ejder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Tamamen word gibi olmuş (hatta bazı şeyleri wordden daha iyi, formlar gibi)
Adamlar çalışıyor...

Taylan

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Valla direk indirdim.Acayip işime yaradı.Çünki .htaccess dosyasıyla oynadığım için normal metin editörü de yok olmuştu.Yazı eklerken <br>metin</br> <p>yazı</p> şeklinde html kullanarak yazmak zorunda kalıyodum.Teşekkürler :)

ejder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Tamamen word gibi olmuş (hatta bazı şeyleri wordden daha iyi, formlar gibi)
Adamlar çalışıyor...
Evet, eski tasarıma alışanlar için onu da seçenekler arasında bırakmışlar..

Valla direk indirdim.Acayip işime yaradı.Çünki .htaccess dosyasıyla oynadığım için normal metin editörü de yok olmuştu.Yazı eklerken <br>metin</br> <p>yazı</p> şeklinde html kullanarak yazmak zorunda kalıyodum.Teşekkürler :)

Rica ederim, sevindim. Ben FCK editor kullanıyor olmama rağmen yaradı :) chrome'da sorun yaratıyordu çünkü.. yaşasın CK Editor

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Bence daha bi iyi olmuş. Bilgi'nin de dediği gibi word'e çok benzemiş.

ejder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Bence daha bi iyi olmuş. Bilgi'nin de dediği gibi word'e çok benzemiş.
Bencede :)

baya hızlı açılıyor menüleri eskisine göre

Evet. bunun 2 nedeni var bence, daha önce tüm scriptlerde çalışanlar tek download ile indiriliyordu. Şimdi asp,asp.net,coldfusion ve php diye ayırmışlar. İkincisi JAvascript API'lerini değiştirmişler.. Çok da iyi yapmışlar :) Açık ara öne geçti bence editor olarak

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
kurulumunu anlattım.
CKeditor Kurulumu - CKeditor Install

İlk olarak ckeditor u indiriyoruz. İndirdiğimiz dosyayı editörü eklemek istediğimiz sayfamızın bulunduğu dizine açıyoruz. www.sardunya.org/deneme.php sayfasındaki bir forma eklemek için ana dizine almamız gerekiyor. ckeditor klasörümüzü oluşturduktan sonra formumuzun olduğu sayfanın head etiketlerinin arasına
<script type=”text/javascript” src=”ckeditor/ckeditor.js”></script> javascript kodunu ekliyoruz.
Formumuzda değişmesini istediğimiz textarea etiketlerini aşağıdaki şekilde değiştiriyoruz.
<textarea name=”aciklama” id=”acikalama”></textarea> yı
<textarea class=”ckeditor” name=”acikalama” id=”acikalama”></textarea> olarak değiştiriyoruz. Yani textarea etiketine class=”ckeditor” css clasını eklememiz yeterli oluyor. Hangi CSS elemanına eklersek o eleman değişecektir. Eklemediğimiz elemanlar değişmeyecektir.

FrontPage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bi tablo eklemesi eksik galiba:)

Hayır mevcut tablo yönetimi var.
Gerçekten başarılı bir editör. Open Source dağıtılması da ayrı bir güzellik tabi.
Kendi sitesinde bikaç ücrete rastladım :)

Daha önce incelemiştim bunu ama sadece ücretli dağıtılıyordu sanki..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5