İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

FDC ile çalışan Türk firmalar ?

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1-2 ay içerisinde Türk bir firma aracılığıyla FDC'den VPS ya da sunucu kiralamayı düşünüyorum.Bu yüzden FDC ile çalışan Türk firmaları öğrenmek istiyorum.

2-3 sunucu satan değil, işini bilen, herhangi bir sorun yaşandığında anında cevap veremese de, çözüme ulaşabilen, güvenilir firma tavsiyelerinizi bekliyorum.

Dipnot : Sunucuda en fazla 10 tane PHP site barındıracağım.Maksimum 5 tanesinin yoğun şekilde çalışacağını düşünüyorum.Geri kalan boş alanı da depo olarak kullanacağım, dışarıdan download'a izin vereceğim.
Eğer zahmet olmazsa, bir de bu özelliklere uygun sunucu ya da vps özellikleri ve aylık fiyatını belirtirseniz sevinirim.

FDC tercih etmemdeki neden, trafik sorunu yaşamamak.

Cevaplar için şimdiden teşekkürler..

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Forumlarda son günlerde Sis ile ilgili olan yorumları okuduğum için Sis'i düşünmüyorum açıkçası.
Aracı olmadan direk FDC'den al diye öneriler gelebilir.Ödeme konusunda Türk firmalar az da olsa yardım edebiliyorlar.(2-3 günlük gecikmeler konusunda)

Furkan_ed

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben yaklasik 4 aydir www.sis.com.tr deyim sunucu aldim hic bir sorun yok odemeleri gununde yaparsan. bazen 2 3 dk kapanma oluyor oda telekomdan kaynaklanan bir olay.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3 ay oldu yaklasik olarak fdcturkey.com ile calismaya basliyali 1 tane mail atmak nasip olmadi bu gidisle atmakda nasip olmuycak herhalde :)

UndeaD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Batu' Alıntı:
FDCservers üzerinde kendi ürettiğimiz VPS'leri deneyebilirsiniz. http://www.fdcturkey.com/fdc.vps yalnız bu talepleriniz için vps sunucu önermiyoruz.
Not Found
The requested URL /fdc.vps was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
Apache/1.3.34 Server at www.fdcturkey.com Port 80

L

liquiddreams

Misafir
FDC deki sitelerim

FDCturkey.com daki sitelerim şunlardır cok yogun bir trafigim olmasına ragmen bir gun bile sorun yasamadım yaklasık 200.000 den fazla uyem var toplamda sitelerimde

www.gayelit.com
www.elitgay.com
www.fetisheuro.com
www.sevgilimx.com
www.lipsdelta.com
www.turkiyi.com

Ve daha pek cok site 6 aydır bu firmayla calısıyorum turkiyede daha iyi servis veren bir firma daha bulursanız ve fiyat cidden ödül veririm hic bir hilesi hurdası olmayan adam gibi servis veren tek bildigim hosting firması bu ay 4 ncü serverımı kiralıyorum www.fdcturkey.com dan herkese tek tavsiye edebilecegim hosting firmasıdır

Barış TONER

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
valla sana düşünmeden www.fdcturkey.com derim GErçekden de sağlam firmalar.Uzun zamandır kendileri ile çalışıyorum.Sürekli msnden telefondan destek alabiliyorsunuz.Teknik destekleri gerçekden de harika.Senin makinen banane gibi bir şeyle karşılaşmıyorsunuz.BEn format için rica ettiğimde sabaha kadar uğraşıp birde yedek için alan verip bana yardımcı oldular.Bildiğim kadarıyla 120 den fazla serverleri var FDC ' de.Sanırım türkiyedeki en yüksek kapasite onlarda.Fiyatlarda uygun.Sis.com.tr yi bilmyiroum.Yorum yapmam yanlış olur. Ama sakın 3-5 dolar için direkt FDC den alma.O hatayı bende yapdım reboot bile ettiremiyordum.Destek alamıyordum.Ama türk firma ve insanlarda ilgili kalınca çok rahat ediyorum.

Bazen 1-2 dakkalık kapanmalar oluyor.Oda türkiyenin hatlarından dolayı.Onun dışında ben bir sorun görmedim. sınırsız band + uygun fiyat olunca oda gözüme hiç gözükmüyor :)

V

velehmet

Misafir
Bu adamlarla çalışalı 1 yılı geçti. Senin makinen benim makinem ayrım gözetmeden ilgileniyorlar Batu beyde bu işi en iyi bilenlerden birisi , zaten telefon ilede destek alabiliyorsun ,ayrıca fiyatlarda fdcservers'dan daha ucuz girip fiyatları karşılaştırabilirsin, fdcturkey ise direk destek vermesi ve ayrıca işlerini iyi yapmaları gibi nedenlerden dolayı tavsiye edilmeyi gerçekden hak ediyor. Hiç düşünme derim. kolay gelsin

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
islemnettir tavsiyem...
yaklaşık 5-6 aydır, memnunum açıkcası!

webabi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fdc Turkey Hakkinda !!!!

Türkiyede data center sayısı her gecen gün artmakta.. Buda telekomun metro eternet olayı gibi nedenlerden dolayıdır.... Bir çok data centeri sunucu barındırmak için gezdim,Eski bilinen data centerlar haricide(Borusan , sabancı, netone gibi ) bir çoğunda sadece 60-70 server vardır...

FDC TURKEY de ise benim bildiğim kadarı ile en az 70-80 server satmıştır,bir yıl gibi kısa bir sürede... Satmaması içinde bir sebeb yok.. şartlar çok uygun ve sahibi olan Batu ve arkadaşları ise çekirdekten gelen ve yetişen insanlar... bir sunucuyu satarken sadece data centerden geldiği gibi değil... yazılımları filan günceller ve sunucuyu öyle teslim eder...

Biz kendimiz ev1 ile çalışmamıza rağmen bir çok dostumuza FDCTURKEY tavisye etmişizdir...Türkiyede şartların uygun hale geldiğinde (band fiyatları vs) mutlak surette Türkiyede data center açaklardır....

Saygılar

L

LNWServers

Misafir
hivelocity @ heheh, 5 tane serverim down hivelocity de, yine güc kaynakları ile ilgili bir problemleri var galiba :)

fdcturkey @ gayet güzel bir firma umarım her zaman böyle devam eder.

MadDriver

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Buğra Kahraman beyle 2 haftadır iletişime geçmeye çalışıyorum. Hep meşgul yazıyor ve cevap vermiyordu.
Bugün selam ödeme yapacağım dedim. Anında cevap geldi.
Yani adamlar para için herşeyi yapar.
Sis.com.tr kesinlikle tercih etmem.
Ben yaptım sen yapma derim :)

R

-ReYesKaNe-

Misafir
hivelocity napmış managed celeron a 349 $ setup diyor 199 $'da aylık. makinayı ne zaman adrese gönderiyorlar acaba :)
bence FDCTurkey ile çalışmayı düşünüyorum ama diğer dedicated satn kimle konuştuysam FDC'den alan bin pişman dedi (burdaki pişmanlık FDCTurkey'den değil FDC'nin kendisinden) ayrıca sis'den bugra beyle bir kez görüşütm çok hızlı cvplar gelmişti. Zaten okan bey'in de 2 ayı kaldı biraz daha sabır

A

Amanha

Misafir
eğer şahsınız için kullancaksanız fdc kullanın, çok önemli siteler barındırcaksanız savvis datacenterını kullanın derim çünkü telekomun sorunu hep fdcyi vuruyor ve 7 aydırda bu durum böyle dahada devam edecektir..
benim dc savvis ve şuan server uptime oranı 80 gün en ufak bir kesilme yaşanmadı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5