İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

FDC ile çalışan Türk firmalar ?

Batu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Uptime oranı veri merkezi ile ilgili değil iyi yönetim ile alakalıdır. FDC kesiliyor fdc de sorun var v.b. düşünceleri hiç doğru bulmuyor onaylamıyoruz. 2 yılı aşkın süredir FDCservers'ın bayiliğini yapıyoruz ve nedense 100 küsür server olmasına rağmen bu problemleri biz sizin kadar yaşamıyoruz. Bunu çok merak ediyorum, buyrun UPTIME örnekleri.

http://67.159.26.92/cgi-bin/uptime.cgi
http://66.90.101.39/cgi-bin/uptime.cgi

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
ben kesinti yaşamadım açıckası.Sitelerim gidiyor bir bakıyorum aha fdc çökdü diyorum.Makineye ulaşamıyorum.Küfürleri sayıyorum.2 dakka sonra bağlandığımda makineme bakıyorum reset yememiş sorun yok.O zamanda tüm küfürler geriiii diyip telekoma saymaya başlıyorum :)

Birisi islemnet demiş.islemnet.com ahmet mendeş malatya sakiniyse bu adamda 145 dolar alacağım var ve alacağı olan yedekleri kaybolan hdd yandı diyipde dolandırılan 20 kişi tanıyorumdur herhalde.Son 1 yıldır görüşmüyorum gerçi belkide düzelmişdir.

A

Amanha

Misafir
Verdiğin uptime oranlarına baktım bende fdc kullandım fakat müşteriye bunu anlatamıyorsun 5dakkalık bir telekom kesintisi bile büyük sorun nedense hep fdc ye ulaşılamıyor bunu çözmüş değilim makınalar sağlam sözüm yok
ama bu telekom olayını müşteriye dediğin zaman "banane ben para verıyorum geri ödeme istiyorum ozaman" der her müşteri iyi değildir.

Batu' Alıntı:
Uptime oranı veri merkezi ile ilgili değil iyi yönetim ile alakalıdır. FDC kesiliyor fdc de sorun var v.b. düşünceleri hiç doğru bulmuyor onaylamıyoruz. 2 yılı aşkın süredir FDCservers'ın bayiliğini yapıyoruz ve nedense 100 küsür server olmasına rağmen bu problemleri biz sizin kadar yaşamıyoruz. Bunu çok merak ediyorum, buyrun UPTIME örnekleri.

http://67.159.26.92/cgi-bin/uptime.cgi
http://66.90.101.39/cgi-bin/uptime.cgi

Batu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu müşteri-satıcı ilişkisi dahilinde çözümlenecektir. 1-2 müşteri değil yaklaşık 120 civarı server müşterisi ile ilgileniyoruz fakat hiç dediğiniz şekilde problemler yaşamadık. Ayrıca FDC'de geri ödeme yok haliyle fdc ile çalışan yerler de geri ödeme yapamazlar. Bunu kurallara uygun şekilde gösterdikten/kabul ettirdikten sonra bir problem çıkmıyor. Ayrıca verdiğim uptime oranları da müşterilerimizin serverlarına ait dediğim gibi iyi yönetim ile alakalı tamamen. Müşteriyi de iyi seçmek gerekiyor tabii ki, önüne gelen FDCTurkey'den sunucu kiralayamaz.

IndexServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cevap

Ben kendim fdcturkey.com sahibini tanıyorum.Destek ve kalite bakımında çok iyiler.Bu konuda şüpheniz olmasın.Ama server konusuna gelirsek onda bişey diyemem ve yorum yapamam çünkü kullanmadım.Sadece destek ve kalite bakımından süperler.

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
liquiddreams' Alıntı:
FDCturkey.com daki sitelerim şunlardır cok yogun bir trafigim olmasına ragmen bir gun bile sorun yasamadım yaklasık 200.000 den fazla uyem var toplamda sitelerimde

www.gayelit.com
www.elitgay.com
www.fetisheuro.com
www.sevgilimx.com
www.lipsdelta.com
www.turkiyi.com

Ve daha pek cok site 6 aydır bu firmayla calısıyorum turkiyede daha iyi servis veren bir firma daha bulursanız ve fiyat cidden ödül veririm hic bir hilesi hurdası olmayan adam gibi servis veren tek bildigim hosting firması bu ay 4 ncü serverımı kiralıyorum www.fdcturkey.com dan herkese tek tavsiye edebilecegim hosting firmasıdır

Barış TONER

Eski konuları okumak iyi oluyor :)
Kullandığın sunucunun özelliklerini yazabilir misin ?

Batu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 x Dual P4 3.0
2 GB Ram
100 Mbit port
Limitsiz trafik

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5