İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

FDC yi Karalayanlara Özel Bölüm

Uzak444

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar;
Başlık çokmu kaba bilmiyorum ama FDC nin anlamsızca karalanması canımı sıktı diyebilirim.

aşağıda geçenler Petr ile msnde konuşmalarımız ve linkte FDC nin forumunda sorumuz üzere yanıtlandı. şimdi FDC yi lekeleyenler yada kulaktan duyma laflar la kötü yorum yapanlara yeterli bir cevap olur düşüncesindeyim.
Ve Bazı konuları Özetliyorum;
FDC nin Türkiye Temsilcisi YOK Sadece Resseller (Bayileri 3 Makina alan herkes bayi olabilir) mevcut tekrarlıyorum FDC NİN TÜRKİYE TEMSİLCİSİ YOK!
kim diyorsa ben temsilciyim RESMEN YALAN....
Buyrun Kesintiler ile ilgili Petr 'in yazıları
http://www.fdcservers.net/vbulletin/showthread.php?t=2276

Buda MSN'de Yazışmalarımız.
Nazarweb:
hello dear petr
petr:
hello
Nazarweb:
There is not good comments in Turkish Forums. Somones thinks bad things about FDC always.(for example : always FDC servers is disconnet, not connect to server bla bla..) But I work with FDC for about 3 years and surely I don't have similar problems. and I'm seller of FDC. I offered 14-15 customers and each one are pleased. So I sell FDC servers and I don't want that FDC is known as bad.

Nazarweb:
Can we do something about this events?
petr:
there are some Turkish resellers that don`t pay their bills so obviously their servers get disconnected
petr:
also if someone has contant abuse issues they get terminated too
Nazarweb:
Everyone who is seller introduce yourself as representative of Turkey. Is there a representative in Turkey?

petr:
there are no representatives or distributors. We only have resellers

Yorumları Size Bırakıyor Sevgilerimi Saygılarımı sunuyorum..
Cumali AKSAÇ

winsock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aynı sorulardan dolayi bende konusmustum hatta darxis sahittir olaya soylenen sey acik biz datacenteriz ve bize odeme yapilmazsa sunuculari kapatiriz

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben kullanıyorum şuan hiç kapalı kalmadı yalnız çok yavaş açılıyor siteler neden oldugunu çözebilsem birde.
topu topu 4-5 tane site var o kadar.

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir buçuk yıllık windows serverim var... Allah a şükür bir problemim yok. Herkes bir paranoyadır tuturmuş fdc berbat!

bAd_bOy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende 1 yıldır müşterilerimin sitelerini FDC sunucularında host ediyorum herhangi bir sorun yaşamadım.

Uzak444

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
unutamam sunucun winmi linuxmu ?
makina özelliği nedir bu arada

pacey666

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende Nazarweb aracılığıyla linux server kullanıyorum. (FDC) Hiçbir sorun yaşamadım.. Aksine hızlı olduğunu düşünüyorum...

Uzak444

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu Ay FDC Kampanyalarında
AMD 1400
AMD 2400
AMD 3100 makinalarda 2 ay ode 3 ay kullan kampanyası var
FDC'yi denemek isteyenler için FIRSAT
makinaları bu ay sadece 10$ kar ile satısa cikacak
gece fiyatları foruma ekleyecegim.Tüm Serverler için fatura kesilecek bu arada fatura bakkal faturası degil Nazarweb Sadece Internet teknolojileri üzerinde hizmet vermektedir.
:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5