İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

fdcservers.net?

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fdcservers.net den istediğim server ı bulup kredi kartı ile sipariş ettim. 1 gün oldu edeli sipariş. buradan hizmet alanlar memnun mu? ve ne zaman server açılır.

oskimert

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vallaha FCD TURKEY kulan sa idin derim ben oradan aldım anlıkdı

Batu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eğer ilk sunucunuz ise muhtemelen ödemeyi çekmeyip size mail ile bilgi vereceklerdir. Yeni müşterilerin ilk ödemelerinde kredi kartı kabul edilmiyor.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
bence batu beyle görüş derim.Onlar da oradan alıp satıyorlar fiyatta fark yok.en azından karşında türk bir muhattabın olur.Burada forumda konu açana kadar msnden batu beyden destek alırsın.Hem rahat edersin.sorunun olduğunda ilgilenmelerini ve süratle ilgilenmelerini sağlarsın.TAbiki takdir senin bunlar benim fikrim :)

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kredi kartı dışında ödeme yapamam maalesef. eğer çekmeyeceklerse parayı kesin olarak başka yerden alayım bari.

Batu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kredi kartı ile FDC'nin sunucularını satamıyoruz maalesef. PayPal ile ödeme yapılabilir.

E

exc

Misafir
Fdcturkey.com ile çalı$tım bende bu nedenle ve avantajlar + teknik destek iyi ve şu an çok memnunum. Iyi çalı$malar..

GizliKral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet gerçekten fdcservers.net den almaktansa FdcTURKEY.com dan almak daha mantıklı fiyatlar zaten aynı ve karşınızdada sizin dilinizden anlık konuşan biri olması daha iyi bende yaklaşım 4 aydır fdcturkey ile çalışıyorum ve çok memnunum...

Sanalvadi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eğer server almadıysan bana bir özel mesaj at sana bir yer tavsiye edeceğim kullanırken her gün bana dua edeceksin :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5