İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

FDCTurkey.com HOSTING

Romantlk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
burdan kimsenin hosting almasını istemem. neden derseniz hostingte bi problem yaşarsanız direk dosyalarını alıp hazır site diye başka kişilere satıyorlar emeklerinize yazık .

altta ekledigim logu okuyabilirsiniz .

Batu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet böyle bir hizmetimiz var bizim, kullanıcıların sitelerini başkalarına satarak para kazanıyoruz ya o yüzden yüzlerce müşterimiz var. Elbette çıkacaktır sizin gibi kişiliksiz insanlar da burası hosting esirgeme kurumu değil. Daha önce 2 kez uyarmamıza rağmen ücret ödemeyip sitenizi yedeklemiyor üzerine bir de hakaret ediyorsanız bu yaptığımız bizim problemimiz. Ayrıca bu şekilde tahrik ettikten sonra kötü mesaj attığınız her yere sitenizin dosyalarını attach olarak eklemekten çekinmeyeceğiz.

Romantlk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim sizde hostum fln yok sadece yaptıgınız cok yanlis birsey bunu yaptıgınız site limitsiz.net tir ve bu kiside benim arkadasimdir.
konustugunuz loglar bu tek kelimesi yalansa söyleyin.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konunun açıklığa kavuşması için müdahale etmiyorum fakat 2 tarafta birbiri için kullandığı kelimelere dikkat ederse, forum düzeni bozulmamış olur. Kolay gelsin..

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Batu' Alıntı:
Evet böyle bir hizmetimiz var bizim, kullanıcıların sitelerini başkalarına satarak para kazanıyoruz ya o yüzden yüzlerce müşterimiz var. Elbette çıkacaktır sizin gibi kişiliksiz insanlar da burası hosting esirgeme kurumu değil. Daha önce 2 kez uyarmamıza rağmen ücret ödemeyip sitenizi yedeklemiyor üzerine bir de hakaret ediyorsanız bu yaptığımız bizim problemimiz. Ayrıca bu şekilde tahrik ettikten sonra kötü mesaj attığınız her yere sitenizin dosyalarını attach olarak eklemekten çekinmeyeceğiz.

bence bu olumsuz yazarsan dosyalarını wærez'e düşürürüm tehditi pek şık olmamış.

Batu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yani ücretsiz hizmet vermiyoruz biz neyin peşindesiniz anlamadım. Konuşmaların tümünü gönderseydiniz keşke. Daha fazla vakit ayıracak durumumuz yok sizin için. Şık olmayan insanlara şık olmayan hareketler yapmak gerekiyor bu memlekette. Biz insanlık edip en ince ayarlarına kadar uğraşalım, müşterilerimiz bizim ne şekilde hizmet verdiğimizi bilerek bize övgüler yağdırsın bir tane böyle densiz çıkıp karalama yapınca e bu psikoloji ile de böyle tepkiler çıkıyor. Yoksa dosyayı yayacağımızdan değil. Kalkıp serverdan çekip bir yere yükleyecek vaktimiz yok bununla uğraşmaya değmez zaten. Her neyse, bu mesajlar için de diğer arkadaşlardan özür dilerim. www.fdcturkey.com/forum www.hostbul.net/fdcturkey.com adreslerinde de hakkımızda yapılan yorumlar bulunuyor. yani ne diyelim daha :)

Romantlk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
açıklığa kavuşacak bir konu yok aslında herşey ortada.
bir site mareze nasıl düşüyor hiç düşündünüzmü?
örnek budur.

Romantlk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
batu konuşmalarına dikkat et bence ben sana seviyesizlik yapmadım.
ben senin müsterinde değilim olmamda...
zaten senin konuşmalarındanda anlaşılıyor nasıl bir hostcu oldugun...

vaio

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende ordan server almak üzereydim

hardiskim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla bende öle hemde 2 ay boyunca kodladıgım hosting Sitesi vardı ucuz atlattık herhalde:)

oskimert

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vallaha herkez şikayetci ama ben hiç bu tür diyologlar + bana saygısızlıklarını görmedim +Memnunum

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Romantlk' Alıntı:
burdan kimsenin hosting almasını istemem. neden derseniz hostingte bi problem yaşarsanız direk dosyalarını alıp hazır site diye başka kişilere satıyorlar emeklerinize yazık .

altta ekledigim logu okuyabilirsiniz .
ekteki dosyanin guvenirlik orani %0
sonucta txt dosyasi istedigin sekilde degistir istedigin yeri
benim fdcturkey ile bu 5 inci ayim 5 ay icinde 1 sefer problem yasamadigim yer
bazen msn den soru sorarim mesela cvblarinda ne argo ne de kaba bir kelime gecmez .verdikleri cevablar gayet nazik bir sekilde ( en az 20-30 hosting satan kisiler ile diyalogum olmustur iclerinde ki en nazik cvblar veren fdcturkey com
guvenirlikleri ne gelince
ornek gecen ayin odemesini 20 gun onceden yaptim (yani guvenim %100)
kesinlikle para canlisi bir insanlar degiller
gecen ay $ kurunda saka mahiyetinde msn den yazdim bankada $1.3450 ama siz 1.35 den hesaplamissiniz dedim verilen cvb aynen su 1.3000 dan odeyebilirsiniz (o gunun $kuru 1.3500)

Z

Zion

Misafir
Benim de bir serverım var. Kendilerini tanımam. msn'imde ekliler, çok az konuştuk ama herhangi bir şikayetim yok. Gerçi ben serverı iptal edeceğim bu ay ama sorun fdcturkey'den dolayı değil, ihtiyacım kalmadığı için.

Bu şekilde basit şeylerle lütfen hemen infaz etmeye kalkışmayın. Sonuçta bu adamların 24 saat msn destek verdiklerine ben bizzat şahidim.

Romantlk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
culpable' Alıntı:
ekteki dosyanin guvenirlik orani %0
sonucta txt dosyasi istedigin sekilde degistir istedigin yeri
benim fdcturkey ile bu 5 inci ayim 5 ay icinde 1 sefer problem yasamadigim yer
bazen msn den soru sorarim mesela cvblarinda ne argo ne de kaba bir kelime gecmez .verdikleri cevablar gayet nazik bir sekilde ( en az 20-30 hosting satan kisiler ile diyalogum olmustur iclerinde ki en nazik cvblar veren fdcturkey com
guvenirlikleri ne gelince
ornek gecen ayin odemesini 20 gun onceden yaptim (yani guvenim %100)
kesinlikle para canlisi bir insanlar degiller
gecen ay $ kurunda saka mahiyetinde msn den yazdim bankada $1.3450 ama siz 1.35 den hesaplamissiniz dedim verilen cvb aynen su 1.3000 dan odeyebilirsiniz (o gunun $kuru 1.3500)

aynı txt dosyasını kendiside eklemisti buraya fakat argo kelimeler kullandıgı icin yazdıgı cvplar silindi.
eger düzgün bir konuşma yapsaydı kendisi msjlari silinmezdi...
vede kendisini hiç tanımam sadece limitsiz.net ile konusmalarına şait oldum hiç bir cıkarım yok.
hangi hosting şirketi siteni mareze düşürürüz diye tehtit edebilir?

Batu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konuyu saptırıyorsun romantik. Madem seninle ilgisi yok mesaj yazmak sana düşmez. Benim de burada böyle basit şeyler hakkında yorum yapmam yakışmayacağı için sildim mesajları. Madem öyle tüm logu bassaydınız. işinize gelen tarafları almışsınız, küfürler hakaretler sonrasında yine de böyle bir şey yapmıyorsak bunun sadece lafta kaldığını, edilen hakaretlerin ve yapılacak kötü yorumlar için caydırıcı olarak yazılmış yazılar olduğu gayet açık değil mi? Yoksa böyle basit hiç bir işimize yaramayacak bir web sitesini alıp ne kimseye satarız ne de bizim işimize yarar. Sunucularımız üzerinde çok daha büyük web siteleri ve sizin tabirinizle çalıp satabileceğimiz yüzlerce site var ama bu iş bizim verdiğimiz hizmetler dahilinde olmadığı için, en önemlisi yapılan işe saygı duyduğumuz için böyle durumlar bizde olmuyor. Daha önce çalıştığınız basit yerlerle mukayese ederek bize de aynı muameleyi yapmanız pekte hoş değil. Google için hazırlanmış bir web sitesine hatta tümü html'den ibaret olan bir web sitesine ne kadar ihtiyacımız olabilir ? Ayrıca DakikHost'un web tasarım fiyatlarını biliyor musunuz böyle 50 lira etmeyecek bir web sitesini çalıp pazarlayabileceğimizi düşünüyorsunuz ? Bunlar tamamen iftira, eğer bu şekilde yazı yazmaya devam ederseniz ilgili makamlara başvurup hakkınızda tazminat davası açacağız.

Romantlk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mesaj yazmak banada düşer cunku burdaki herkes birer webmaster ve milletin zarar görmesini istemem.
bu arada mesajları kendiniz silemiyorsunuz modlar tarafından silinir.
kotu bir kelimede kullanmadım. limitsiz.net le konuşmalarınız bunlardır logun değiştirilmiş bir tarafı varmı sizce?
istediginiz davayıda acabilirsiniz cunku benim gördüklerim ve düşüncelerim bunlardır.

ufukaykut

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Buraya üye olmak çok kolay, şikayeti olan arkadaş bunu kendisi yazmalıydı, bir başkasının aracılığı ile değil. Seninle ilgisi yoksa o zaman yazmaman lazım, arkadaş kendini savunamıyor mu?
Zaten olay hiç aydınlığa kavuşmaz, iki tarafta kendine göre haklı. Şimdi kim işin içinden çıkacak?

Romantlk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
marissoft' Alıntı:
Buraya üye olmak çok kolay, şikayeti olan bunu kendisi yazmalıydı, bir başkasının aracılığı ile değil. Seninle ilgisi yoksa o zaman yazmaman lazım, kendini savunamıyor mu?
Zaten olay hiç aydınlığa kavuşmaz, iki tarafta kendine göre haklı. Şimdi kim işin içinden çıkacak?

üye olmak kolay deil. nedeni ise artık önüne gelen üye olamıyor sitede davet gerekli.

ufukaykut

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Romantlk' Alıntı:
üye olmak kolay deil. nedeni ise artık önüne gelen üye olamıyor sitede davet gerekli.
Arkadaşına bir davet yollayabilirdin neyse o önemli değil.
Sonuç olarak her ikinizede geçmiş olsun, kim haklı olursa olsun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5