İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

FDCTurkey :: Temmuz ayı kampanyası

Batu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
100 mbit limitsiz trafikli sunucular

AMD64 Sempron 3100+
2 GB Ram
80 GB HDD
Limitsiz Trafik
Linux & Windows (ücretsiz)
cPanel, Plesk, Directadmin, Helm (ücretsiz)
Aylık ücret: 149 $

AMD64 Athlon 3500+
2 GB Ram
80 GB HDD
Limitsiz Trafik
Aylık ücret: 179 $

AMD64 Athlon 3500+
4 GB Ram
80 GB HDD
Limitsiz Trafik
Aylık ücret: 199 $

Datacenter: FDCservers

Bilgi için, [email protected] eposta/msn adreslerimizden ya da 0216 482 73 47 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

http://www.fdcturkey.com

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
burda verilen site acılmıyor bu msn adresı ne zaman ıhtıyacın olsa kapalı olur sıtelere ulasamazsın ping atarsın ana makıne bulunamadı der sen destek verecek bır eleman bulamazsın hadı herseyı gectım verdıklerı telefonuda açan olmaz sabahtan berı destek verecek bırını arıyorum...!!!

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
yok hayır onların sıtede yenı acılmaya başladı...
bizim serverlarda hala tık yok musterilerimize ne diyelim bari onu soyleseler oda yok dakikhost ve bu sitedeki tel aradım 3 ünede bakan yok msn ler kapalı mail attım cevap yok
fdcservers ile gorustum (amerıka) boyle bir IP veritabanında yok dıyor....

ve ben bır muhattap bulamıyorum..!!!1

Y

ysf

Misafir
yok hayır onların sıtede yenı acılmaya başladı...
bizim serverlarda hala tık yok musterilerimize ne diyelim bari onu soyleseler oda yok dakikhost ve bu sitedeki tel aradım 3 ünede bakan yok msn ler kapalı mail attım cevap yok
fdcservers ile gorustum (amerıka) boyle bir IP veritabanında yok dıyor....

ve ben bır muhattap bulamıyorum..!!!1

dakikhost 2 dc den satis yapiyor agirlikli oalrak. fdcservers den aldiginiza eminmisiniz ? netdirekt olabilirmi ?

BirPaket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar şu anda bende fdcturkey ve fdc'nin kenbdi sitesine giremiyorum.

Batu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Biz size her zaman karşınızda bir muhattap bulasınız diye cep telefonu numaralarımızı bile verirken, buralarda böyle mesajlar okumak bizi üzüyor.

Yeni ofis numaralarımız dakikhost.com da yazan numaralardır, pbx özelliğinden dolayı da telefon kullanımda iken meşgul tonu vermemektedir. Atılan her mail için de belli periyodlarla kontrol yapılarak cevap verilmektedir.

Lütfen mesajınızın altına, bizimle çalışma sürenizi ve kaç kez problem yaşadığınızı da belirtiniz ki şu son zamanlarda hakkımızda çıkan asılsız suclamalardan olmasın sizin bu mesajınız da.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
asılsız olacak birsey yok ben sabah 9 dan ıtıbaren sorun yasamaya başladım sizin destek msn i aksam 8-9 civarında acıktı... bu saate kadar dakikhosttan yazdıgım maile cevap gelmedi bahsettiğiniz peryod 12 saatten daha fazla aralıklar ise bilmiyorum.... tel konusuna gelince batu bey kusura bakmayın ama tartışmalarda biz firmayız diye tabiri caizse naralar atıyorsunuz ama pbx ve normal hat olmak uzere iki telefon koyamıyormusunuz şirketinize....

sizin mesajınızda yazdığınız gibi de suçlamada bulunmadım kesinlikle basımdan geceni tarafsız bir şekilde anlattım...
not:Sorunun benden mi dc den mi kaynaklandığını çözebilmiş değilim ama su an hersey normal gözüküyor...

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
BURADA EDİT BUTONU YOK SANIRIM....

amerikadaki sube olayına gelince orada ben yanlış yapmış olabilirim akşam açıldı dediğim msn de bi arkadaş satışı biz yapıyoruz IP nin onların veritabanında olmaması normal dedi...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5