İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Feedburner yazısını çevirebilirmisiniz (email aboneiği)

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Arkadaşlar bloguma feedburner eposta abonelik kutusu koydum ama epostasıyla abone olanlara bilgiler ingilizce gidiyor.Aşağıdaki yazıyı saçma sapanda olsa anlaşılabilecek şekilde türkçeye çevirebilirmiyiz:

-----------------------------------------------------------------
Hello there,

You recently requested an email subscription to GÖKHAN BLOG. We can't wait to send the updates you want via email, so please click the following link to activate your subscription immediately:

${confirmlink} (Burası aktivasyon linkinin yeri olacağı için çevrilmeyecek)

(If the link above does not appear clickable or does not open a browser window when you click it, copy it and paste it into your web browser's Location bar.)

VistaXp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sen geçenlerde, GÖKHAN BLOG'e bir eposta ödemesine rica ettin. Biz, senin, eposta yoluyla istediğin güncelleştirmeleri yollamayı bekleyemeyiz, bundan dolayı lütfen hemen senin ödemeni aktif hale getirmesi için takip eden bağlantıyı tıklarız:
(Eğer bağlantı yukarda, tıklanabilir gözükmezse, veya senin, onu tıkladığın zaman, onu kopyaladığın zaman ve senin ağ tarayıcının yer barına onu yapıştırdığın zaman bir tarayıcı penceresini açmasa.)

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Tamadır dostum üzerinde biraz düzenlemeler yapıp gereken yere koyucam yazımı.Saol...

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Merhabalar,

GÖKHAN BLOG sayfası için email aboneliği isteğinde bulundunuz. Aboneliğinizi aktifleştirmek ve güncellemeleri hemen alabilmek için aşağıdaki linke tıklayınız:

${confirmlink} (Burası aktivasyon linkinin yeri olacağı için çevrilmeyecek)

(Yukarıdaki link tıklanamayacak yazıysa kopyalayıp adres çubuğuna yapıştırarak girmeyi deneyiniz)

gibi çevirebilirsin. veya kendin nasıl bir mail almak isterdin bu soruyu sor kendine :)

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Teşekkürler.Seninkisi istediğim şekle en uygun olanı ve ziyaretçilerin anlayabileceği en iyi şekillerden biri...

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Tamamdır.Yazıyı biraz değiştirip yayınladım...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5