İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Felix tasarım hatasını düzeltti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kseros

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Değerli arkadaşlar, felix tasarım'dan Çağtay Demir adlı arkadaş HATASINI KABUL EDİP PARAMI İADE ETME yürekliliğini gösterdiği için kendisini ben de affettim. Bu sonuç olarak olumlu bir davranıştır ve kendisine puan kazandıracaktır.

Ayrıca Çağtay Demir, daha önce bu forumda bir tartışmada adı geçen ve mesajlarında kaba sözler sarf eden kişinin de başka bir Çağatay olduğunu bildirmiştir. Bu açıdan da Çağatay'ları karıştırdığım için ben de kusura bakmayın diyorum.

Vaktinizi aldığım için hepinizden özür dilerim.

Felix tasarım'dan Çağtay Demir'e bu yürekli davranışından dolayı kutluyorum. Hangi işyeri olursa olsun, birisiyle çalıştığınızda uzun erimli, saygı ve samimiyete dayalı ilişki kurulması amaçlanmalıdır. İnsanı SAYGIN konuma getiren budur.

kseros

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sağol Fbbasket. İnanır mısınız parayı da ek hesabımdan, eksiden çekmiştim...

R

RadoyNet

Misafir
Yasal yollara başvurmanız güzel, sonucu burdan bildirirsiniz hocam.

maske0072

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Geçmiş olsun hocam.Öğretmen maaşları zaten az böyle i.neler yüzünden belki bu ayı zor çıkaracaksınız.Allah yardımcınız olsun...

kseros

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sayın legendd, EkolNet, 7373 ilginize teşekkür ediyorum. Pazartesi gün kesinlikle yasal yollara başvuracağım, durumu hem vergi dairesine, hem Ankara Emniyet Müdürlüğü Bilişim Suçları Şubesi'ne, hem de Cumhuriyet Savcılığı'na bildireceğim.

felixtasarim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konu Düzeltilmiştir Web Tasarım Konusunda Sorun Çıkmıştır bunun dışında Herhangi Bir Problem yoktur. 7373 Konuşmaların Nedeniyle Senin Seviyene İnmek Gibi Bir durumum Söz Konusu Olamaz Sadece Sana Diyeceğim Kişi Neyse Sözleri de Odur. Konunun silinmesini Talep Ediyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5