İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

FENERBAHÇE 1-4 KAYSERİSPOR

riad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
FENERBAHÇE: 1 - KAYSERİSPOR: 4

Turkcell Süper Lig'in ilk 5 haftasında 2 galibiyet, 3 yenilgi, Şampiyonlar Ligi (G) Grubu'ndaki mücadelesinde de birer mağlubiyet ve beraberlik alan Fenerbahçe Kayserispor'u konuk ettiği karşılaşmada adeta bozguna uğradı.

GOLLER :

21' ( 0 - 1 ) Julius Aghahowa
42' ( 0 - 2 ) Julius Aghahowa
59' ( 1 - 2 ) Roberto Carlos(Pen.)
63' ( 1 - 3 ) Turgay Bahadır
74' ( 1 - 4 ) Julius Aghahowa

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
ben Julius Aghahowa a geldiğinden beri diyorum bu çocuk süper diye kimse dinlemiyor. Şimdi diceksinizki ne zaman duydun anasını satayım sen Julius Aghahowa'ı :) . 1999 Yılında Champiyons ship manager di sanırım kısa adı CM onu oynarken ilk önce Julius Aghahowa'ı alırdım eğer oyun elinde olanlar varsa oradan bakabilir sanırım oyunun 99-2000 versiyonuydu. Bu oyuncuyu 120m a satabilirsiniz alıp. oyunu içine gizlenmiş bir kaç süper stardan birisiydi maxim tsigalko gibi.

cawbella

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Julius Aghahowa guiza ya o kadar para vereceğinize bu adamı alsaydiniz belki bu durumlara düşmezdiniz. Üstelik gol atinca göstermelik ok atmiyor adam gerçekten takla atiyor.
bir zamanlar manager lik oyunlarinda vazgeçilmezimde AGHAHOWA bilenler bilir CM manager.

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sivasın çaktığı takım kendini doğrultamıyor :D manisada geçen sezon böyle olmuştu

riad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Julius Aghahowa füze mübarek, tutulmuyor. hızıyla fenerbahçe defansını canından bezdirdi adeta. bu zamanda forvet adamlarındaki en önemli iki özellik bitiricilik ve hız, ikiside var Julius Aghahowa'da. bu adam daha çok takımın canını yakacağa benziyor.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
tek kimlik fenerbahçelilik deyip
4 yiyince maç sonuna beklemeyen hemen kaçan başkan belli oluyor kim rantçı kim asıl fenerbahçeli
gfb

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
137357075a.jpg

@ bobiler :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5