İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fenerbahçe 14 - 0 Galatasaray

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3 değil 5 değil: 14-0

Kuruluşunun 100. yılını kutlayan Fenerbahçe, (A) takımlar düzeyinde yapılan maçlarda bu sezon ezeli rakibi Galatasaray'a büyük üstünlük kurdu. Futbol, basketbol ve voleybol branşlarında bu sezon 2 kulübün takımları arasında yapılan 14. maçı da Fenerbahçe kazandı. Galatasaray, Turkcell Süper Lig'de 2, Beko Basketbol Ligi'nde 4, Türkiye Bayanlar Basketbol Ligi'nde 4, Erkekler ve Bayanlar Birinci Voleybol Liglerinde de 2'şer olmak üzere, ezeli rakibiyle yaptığı 14 maçtan da yenilgiyle ayrıldı.

-FENERBAHÇE-GALATASARAY REKABETİ-

Fenerbahçe'nin, futbol, basketbol ve voleybol branşlarında, (A) takımlar düzeyinde Galatasaray'a karşı bu sezon aldığı sonuçlar şöyle:
Turkcell Süper Lig:
Fenerbahçe-Galatasaray: 2-1
Galatasaray-Fenerbahçe: 1-2

Beko Basketbol Ligi:
Normal Sezon:
Fenerbahçe Ülker-Galatasaray Cafe Crown: 75-64
Galatasaray Cafe Crown-Fenerbahçe Ülker: 57-91
Play-off yarı final serisi:
Fenerbahçe Ülker-Galatasaray Cafe Crown: 76-70
Galatasaray Cafe Crown-Fenerbahçe Ülker: 64-69

Türkiye Bayanlar Basketbol Ligi:
Galatasaray-Fenerbahçe: 63-74
Fenerbahçe-Galatasaray: 86-67
Play-off yarı final serisi:
Fenerbahçe-Galatasaray: 79-77
Galatasaray-Fenerbahçe: 52-77

Erkekler Voleybol Birinci Ligi:
1. Etap:
Galatasaray-Fenerbahçe: 1-3
Fenerbahçe-Galatasaray: 3-0

Bayanlar Voleybol Birinci Ligi:
1. Etap:
Fenerbahçe-Galatasaray: 3-0
Galatasaray-Fenerbahçe: 2-3

Kaynak: AA

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
işte hiç kimse fenerbahçeyi bundan sevmiyor.

1 defa şampiyon oldunuz mu işin .okunu çıkarıyorsunuz.

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O değilde bi fener vardı ligden çekilen ne oldu ona? :)

ligten çekilmedi diye zorunuzamı gidiyor. :) Ligin tozunu attırıp bütün derbilerden puan alıp derbi maçlarda tüm takımları evlerinde yendikleri için mi zorunuza gidiyor.

Bükemediğiniz bileği öpeceksiniz. Nasıl ki Türkiye kupasında biz Beşiktaş Jimnasitk kulübü taraftarı olan arkadaşları tebrik ettiysek, sizde hiç değilse bu sefer efendi gibi tebrik etmeyi bilin. yok bilmiyorsanız yapılabilecek bir şey yok. herkezin kendi görüşüdür. ama konuları nezamana kadar kirleteceksiniz görücez bakalım.

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
ligten çekilmedi diye zorunuzamı gidiyor. :) Ligin tozunu attırıp bütün derbilerden puan alıp derbi maçlarda tüm takımları evlerinde yendikleri için mi zorunuza gidiyor.

Bükemediğiniz bileği öpeceksiniz. Nasıl ki Türkiye kupasında biz Beşiktaş Jimnasitk kulübü taraftarı olan arkadaşları tebrik ettiysek, sizde hiç değilse bu sefer efendi gibi tebrik etmeyi bilin. yok bilmiyorsanız yapılabilecek bir şey yok. herkezin kendi görüşüdür. ama konuları nezamana kadar kirleteceksiniz görücez bakalım.

Buna gerek yoktu ama GÜZELDİ :)

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Buna gerek yoktu ama GÜZELDİ :)

napim dostum, ne üzülebiliyoruz ne sevinebiliyoruz anlamadım gitti. bir kaç kendini bilmez yönetici bir kaç kendini bilmez taraftar yüzünden ben neden bunları yaşamıyayım. yeri gelir üzülürüm yeri gelir gönülden bağlı olduğum renklerin savunucusu olurum yeri gelirde sevinirim. yok yani anlam veremiyorum ve düşünüyorum acaba onlar şampiyon olsaydı ben ne yazardım.

tebrik ederim... der çekilirdim kenara. şu iki söz bile zor geliyor yazık valla.

Sodom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Madem tüm branşlar demişler, Futbol - Paf takımı maçlarını yazmayı unutmuş kaynak.

Sodom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Paf takımında Galatasaray şampiyon oldu bu sene.
Haberi eksik okumuşum. Masa sporları daha zevkli geliyor.
Bilardo , batak , okey , king , hoşgin felan.

deeper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

O bileği biz öyle büktük ki 25 yıldır kupa görememekten çılgına döndü bazıları ;)

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O bileği biz öyle büktük ki 25 yıldır kupa görememekten çılgına döndü bazıları ;)

25 yıldır ben çok kupa gördüm, fortis kupasıda eksik kalsın :) kendi adımada o kupayı kazanan her takım taraftarınıda tebrik ettim.

Ve benim gönül verdiğim Fenerbahçe Spor Kulübü 2006-2007 sezonu Şampiyonu...

Buyur şimdide seni bekliyoruz... Tebrik için. Yok şayet ben o tarz biri değilim diyorsan konuyu daha fazla bırkalama derim. Ağır eleştirilere girdiğimizde konular çığrından çıkabiliyor. Kalpler kırılıyor üzücü oluyor ;)

chonks

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ulusoy istifa!! haklarını yiyiyorlar! :D

biri fenere yardım etsin şampiyon yapmayacaklar! =)

şampiyon olana kadar nelerle uğraştılar, nelerle...
böyle şampiyon olunacağına hiç olmayalım daha iyi

bu yıl da tek eğlence yine fenerbahçe
ulusoy istifa, şerefsizler hakkımızı yedi.son haftaya 9puan önde girmezsek hakkımız yenecek, şampiyon yapmayacaklar :D

25 yıldır çok kupa gördüler.
Yayla kupası, efes kupası filan değil.
Uefa kupası gördüler, Şampiyonlar ligi gördüler hatta ingiltere lig kupası bile gördüler.
Ama sadece gördüler :D

Sodom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
koltukları kalmayanlar nereye oturacak aceba yaf :D

Zaten koltuklar hiç bir işe yaramıyor. Gençlik zamanımda sayamayacak kadar çok maça gittim. Hiç oturarak maç izlediğimi hatırlamıyorum. Taraftar dediğin maçı ayakta izler. Oturanlar, anca pikniğe gider gibi gelenler.

Koltuklara üzülüp kendini bu kadar parçalamana gerenk yok iLgisiz. Parası yine bizden çıkacak merak etmene gerenk yok.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5