İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fenerbahçe - Beşiktaş Derbisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

irtem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
2. dakikada gol mü yenir ya. yine 8 tane defans oyuncusuyla çıkmış mustafa denizli :(

neoorog

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Az önce Bobo'nun penaltısını Volkan kurtardı. :D

T

trgy

Misafir
Hakem evlere şenlik. Fenerbahçeliyim kazandık mutluyum ama hayatımda böyle komik hakem görmedim. :D

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
her zaman yapıyoruz ki :p sıradan bi konuymuş gibi geldim ve yazıyorum, yendik :D

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
böle hakemin :D Fenerli olduğu her maçta belli oluyor. Ayıp olmasın diyede 2 kırmızı çıkardı 90+2 de. :D geri zekalımıdır nedir sanki iki kırmızı ile maçı unutucaz

ErdeM

0
Onaylı Üye
Reaction score
32
Ben böyle hakem ve böyle bir takım görmedim.Fenerbahçe sevineceğine utanmalı bu maçtan..

Her pozisyonda futbolcunun saçını çekmeler,tokat atmalar, dokundumu yuvarlanmalar,penaltı da topun vurulacağı çukuru deşmeler ve niceleri..

Maç hakkında söylenicek çok şey var,lugano'nun el ile topu çevirmesi yüzde yüz penaltı ve bilica'nın penaltı pozisyonundaki hareket de yüzde yüz kırmızı kart böyle rezil bir maç görmedim helal olsun

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Bilica'nın pozisyonunda adam zaten vuramadıki , neyine penaltı çözemedim.
Luganoda adam kolunu neresine koyması gerekiyordu onuda biri bana anlatırsa sevinirim.

Ayrıca hakem saçma bi tip bu kesin.Ayrıca maç bitti , Beşiktaşlı oyuncu halen çekiyordu bizim oyuncuyu . :D

Beşiktaş hayvanat gibi oynadı bence.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Bilica'nın pozisyonunda adam zaten vuramadıki , neyine penaltı çözemedim.
Luganoda adam kolunu neresine koyması gerekiyordu onuda biri bana anlatırsa sevinirim.

Ayrıca hakem saçma bi tip bu kesin.Ayrıca maç bitti , Beşiktaşlı oyuncu halen çekiyordu bizim oyuncuyu . :D

Beşiktaş hayvanat gibi oynadı bence.

Fenerli olunca :) tabi bir başka görünüyor maç.haftaya baya futbolcuları eksik bu olsa olsa Bursa kıyağı olur.

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
hakemi satın ala ala buraya kadar geldiler
her fener beşiktaş maçında en az 1 kırmızı kartımız var yeter artık ya
şimdi teoman dinleyince aklıma geldi
bu fenerin ruhu sarışın :D

irtem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bjkli olunca bilicanın pozisyonunda vuramayadan adam 90 a takmış gibi mi gözüküyor ?

kanımca futboldan hiç anlamıyorsun. penaltı olması için uğur inceman'ın topa vurması mı lazım illaki? Bilica kontrolsüz girdi o pozisyonda ve adamı haşat etti daha ne beklenirki penaltıdan başka?

ErdeM

0
Onaylı Üye
Reaction score
32
kanımca futboldan hiç anlamıyorsun. penaltı olması için uğur inceman'ın topa vurması mı lazım illaki? Bilica kontrolsüz girdi o pozisyonda ve adamı haşat etti daha ne beklenirki penaltıdan başka?

++

Kaldıki lugano nun pozisyonunda adam topu göre göre elini açıyor ve fenerbahçeli eniştem ile izledim maçı o bile bu kadar ş' sizlik olmaz dedi.Daha ne diyim

T

trgy

Misafir
Bjkli olunca bilicanın pozisyonunda vuramayadan adam 90 a takmış gibi mi gözüküyor ?

Bilica'da Lugano'da penaltıydı ama hakem 1 tanesine verdi. Fenerbahçe'nin geçtiğimiz haftalardaki verilmediği penaltılarına sayalım eşitlemiş oluruz. :)

Beşiktaş'a gelince 11 takımın 9 tanesi defans oynarsa yenilmeye mahkum kalırsın, anca duran toptan sağdan soldan çarparsa öyle gol bulursun. 2. yarı Bjk iyi oynadı ama bi yere kadar. Oynadı dediğim de sadece top çevirdi pozisyon sayısı 0.

Fenerbahçe ise galibiyet almayı öğrendi artık, atıyor üstüne yatıyor daha doğrusu gol yememeyi öğrendi.

Haftaya Galatasaray - Bursaspor maçı var. Bursa berabere kalırsa en kötü ihtimal Fenerbahçe(m) şampiyon olur. Bursa galip gelirse Bursa şampiyon olur, kısacası herşey Gs'ye bağlı. :D

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Beşiktaştan korkularından madencilik bile yaptılar diyorlar , gerçi dedim ben fener kötü takımdırda okadardaa dandik değildir dedim :D:D:D

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
:) Line maçı izlediğine emin misin adamların saçını çekmeler yan hakemin önünde :D deymeden uçarak kendini atmalar. Hele o Mehmet Topuz adamı kendi çekiyor yere atlıyor sonra hakeme neden penaltı vermedin diyor sanki anlaşmış :D . İbrahim Toramanda ana avrat dümdüz gidiyordu çıkarken Tv den izleyip ceza verseler en az 8 futbolcu ceza alır. Ernst i niye attı onuda anlamak zor Emre sıpası :D yemin ederim abi valla vurdu diyordu birine çarpılacak bir gün orada koşarken. hakem tam armut 2 dk sonra düdük çalıyor. Adam bobo ya çektin diye sarı kart verdi ardından Emre yi Alex i luganoyu pas geçti çektikleri için. Bari az adaletli olsaydı :) Bu maçtan sonra Beşiktaş Bursa yı yenerse yuh derim. Şampiyon Bursa.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi