İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fenerbahçe - Beşiktaş Derbisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
kitapcık yok olunca centilmenliktendemi çıkıyomuş bazı şeyler:D

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
Binlerce kez bile haykırırız ! Çünkü gerçektir BU !

Dünyaları Yakarız ! ŞAMPİYONLUK GELİNCE !

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
Lütfen kurallar dışına çıkmayalım..

ErdeM

0
Onaylı Üye
Reaction score
32
UTANMAZ ADAM

Hüseyin Göçek'in, Bilica'nın kontrolsüz girişine verdiği penaltı kararı doğruydu. Bobo bu penaltıyı atamadı ama ben orasında değilim. O penaltı atışı öncesi tüm Türkiye bir çirkinliğe şahit oldu. Penaltı noktasını ayağıyla çukur haline getiren Bilica ise ne kadar çirkef bir futbolcu olduğunu bir kez daha kanıtladı. Komik, acınası bir durumdu. Bu adam Turkcell Süper Lig'de forma giyiyor. Varın gerisini siz düşünün. Futbolcu değil kuyucu! Sahanın ortasında, milyonlarca insanın gözü önünde ayağıyla kuyu kazıyor. Yuh diyorum, daha ne diyeyim. Göçek burada centilmenliğe aykırı hareketten ikinci sarıyı gösterip derbiyi bu çirkef oyuncudan kurtarmalıydı. Yapamadı. Ernst'e gösterdiği kırmızı kart da tartışılır. Ernst vücudunu Emre'nin önüne koyuyor ama dirsek atmıyor. Göçek bu yönetimiyle İsviçreli mentörü Andreas'tan nasıl bir not alacak çok merak ediyorum. Bana kalırsa Beşiktaş'la birlikte kendini de yaktı.

Şu yorum son nokta

T

trgy

Misafir
Erdem bakma sen Turgay Demir'e, Bilica'nın yaptığı doğru bir hareket değil ama akıllıca bir hareket. :)

Beşiktaşlıları anlamıyorum neden bu kadar sinirliler. Son 10 dakika da 2 kırmızı gördünüz diye mi kaybettiniz maçı, yoksa diğer 80 dakika boyunca vasatın üstüne çıkamadığınız için mi? Hatayı sağda solda aramak yerine biraz kendimize bakmalıyız. O maç 300 dakika da oynansa Fenerbahçe yenerdi.

Beşiktaş'ın pozisyon sayısı 0 Fenerbahçe'nin gol ile beraber 3. :)

ErdeM

0
Onaylı Üye
Reaction score
32
O konu ayrı, yenip yenilmek değil mesele 8 futbolcu ile defans yapıp galibiyet beklentisi zaten yoktu fakat olay spordan çıktı,derbiden çıktı.

Kartlar adeletli olsaydı da keşke ilk yarıda yapılan görülmesi gereken yerlerde kartlar görülseydi de keşke ozaman 9 kişi kalsaydık.Ozaman 2. yarıda bu çirkeflikler olmayacaktı buna hakem izin verdi bilica' da sınırları zorladı.Dışardan izleyenler kim bilir ne demişlerdir Türk futbolu adına yazık

T

trgy

Misafir
Birşey olmaz Erdem unutulur gider bu da. :) Kafaya takmamak gerek fazla. :)

ErdeM

0
Onaylı Üye
Reaction score
32
Evet biz boşuna kendimizi üzüyor gibiyiz,3 büyükler bi' akşam yemeği yer istanbul dışına çıkmasın isterler anlaşırlar biz ne kadar bursa maçına galatasaray ve beşiktaş yatar diye düşünsek de iş onlarda bitiyor

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
İlk maçta Deli İbo Gökhan Gönül'ü indirdi, sesiniz çıkmadı.
Uğur İnceman 5 metre ofsayttan gol attı, sesiniz çıkmadı.

Şimdi aynı şey sizin başınıza geldi ve şerefsiz hakem, hakem yüzünden yenildik, fenerli hakem, ibne hakem. Hehe oldu, görürsem söylerim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi