İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fenerbahçe-Beşiktaş Derbisi

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
2 - 1 yenildi besiktas :( ama son dakikadaki gool u anlamadım ne faul lu olduda besiktasın gol !ü sayılmadı ? dikkat etmedim :S

Mendes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yapma ya sonuç değismez mi? Bilmiyordum ya tüh buraya 10 mesaj atınca 3 puan bize gelir sanıyordum, söylediğin iyi oldu :D profesyonel sporculuğu nerede yaptığına bağlı tabi, herhalde kum havuzunda yaptın :D

Siyah beyaz görüyorsun herhalde! Ligden çekiliyomuşsunuz, çekilinde belasız, temiz bir ligde top oynalım, herşeye itiraz..

Geçen sene 30 hafta penaltı atmadık, her türlü pislik yapıldı...

Bu sene bir maçta 4 penaltı verilmedi..

Ne oldu verilmeyen bir faul mu can yaktı!

Senden ricam tanımadıkların hakkında ileri geri konuşma...

zevkisefa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fenerbahcemize ve fenerlilere hayirli ugurlu olsun,hakli bir galibiyet oldu,cok mutluyum.

Besiktas a da liverpool deplasmaninda gönülden basarilar diliyorum.

c2wueR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İyi ve güzel bir maç oldu..
Hak ettik..Bjk'yi de kutlarım çok iyiydiler..

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Deivid i atmaması konusunda haklısınız ama gökhana yapılan fouldü. Sertliği önemli değil. Zıplamış adama dokunursan dengesi bozulur. Sol eliyle bariz şarj var. Neyse. Herkes kendince hakettiğini düşünebilir.

Yendik mutluyuz. Arkadaşında dediği gibi. Beşiktaş ve Fenerbahçe ye Şampiyonlar liginde başarılar. Asıl önemli olan o..

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
ligden çekilmeyecekleri için boşuna konuşmuşlar gibi geldi bana.

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
geçen sene fenerbahçe'ye o kadar haksızlık yapıldı ve fenerbahçe ligden çekileceğiz dediği için bjk liler siz kiminiz, nerden çekiliyorsunuz, yiyorsa çekilin, ağlamayın vs.. onlarca şeyler söylediler... şimdi bjk başkanları ligden çekiliyoruz diyor... "Allah'ın sopası yok" deyimi sizce cuk diye oturmadı mı ?

tabi diğer arkadaşların dediği gibi iki takıma da şampiyonlar liginde başarılar...

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bundan sonra paf takımı ile oynayacakmış beşiktaş,demirören'in demeci bu..

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yalnız Gökhan Gönül çok iyi bir kanat oyuncusu olacağa benziyor. Bek oynamasına rağmen çok yararlı. Aslında defansif yönü çok kötü ama ileriye çok yardım ediyor. Sözde sağ kanat deivid in açığını kapatıp, üstüne ekleme bile yapıyor. Tamamen sağ kanat oynasa, Gerçek daum taktiği gibi, serkan önüne mehmet le oynadığımız taktikte, önder önüne gökhan, sağ kanatta sol gibi süper olur.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Yalnız Gökhan Gönül çok iyi bir kanat oyuncusu olacağa benziyor. Bek oynamasına rağmen çok yararlı. Aslında defansif yönü çok kötü ama ileriye çok yardım ediyor. Sözde sağ kanat deivid in açığını kapatıp, üstüne ekleme bile yapıyor. Tamamen sağ kanat oynasa, Gerçek daum taktiği gibi, serkan önüne mehmet le oynadığımız taktikte, önder önüne gökhan, sağ kanatta sol gibi süper olur.

Bide şu forvete devre arasında, turu geçtiğimizde forvet alırsak bu dediklerine bal kaymak olur :)

Alone

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Maçtan sonra Sevilla-Real Madrid maçını izledim. O kadar sert pozisyonlar oldu ki ! Bizim hakemler yönetsede en az 5 tane kırmızı kart çıkardı eminim. Ve hakem o kadar rahatçı oyuncular yanında gidemiyor. Herhalde Bobo'nun pozisyonuna o hakem diğer adama hakemi aldatmaktan kart verirdi.

Bu tip hakemlerin bırakması lazım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5