İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fenerbahçe - Chelsea

PieRLuGi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet arkadaşlar maça 2 gün var heyacanlar ne durumda ve skor tahminlerini alalım :D

2-0 maç bizim diyorum.

(Bu sevda bitmez gönüllerde)

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Gönlümden; 2-0 veya 2-1 maç bizim şeklinde geçiyor.
Ama futbol bu işte belli olmuyor maalesef..

TuRKuaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Çok zorlu bir maç olacağı kanısındayım.Beşiktaş'ı yenmemiz büyük moral depoladı oyuncularda.Berabere ya da bir farklı skorla biteceğine inanıyorum.

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
%90 2-0 alıcaz
%10 4-0 olur bizim olur.

artofevil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
çok gaza gelmiş taraftar kitlesi görüyorum :D

0-8 faciası olmasın sizin maçın skoruda :)

PieRLuGi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çocuklar inanın, inanın çocuklar
güzel günler göreceğiz güneşli günler
chelsea'yi kadıköyde devireceğiz
şampiyonluk şarkıları söyleyeceğizzzzzz

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Midsboro Çelsi maçını izlediniz mi, adamlar :eek: oldu şansa 1-0 kurtardılar. 3 top direklerinden döndü bir tane boş kaleye kaçırdı midsboro ama bildiğimiz boş kale iyi pozisyona boş kale derler ya öyle değil baya kaleci taça çıkmıştı denyo midsborolu atamadı.

Gelsinler baaağalım :D

[youtube]M1uQx4YUmmo[/youtube]

Aha videosunu da buldum 4:00 teki pozisyon, 3. çekimde dikkat edin kaleci top kaleye giderken kariyeri gözlerinin önünden geçiyo "Niye hep bunlar benim başıma geliyi bu bir komplo toorisi bana karşı" diye içinden geçiriyo, top direkten dönünce burhan altıntoplaşıp "girmedi anammm! çok mutluyum Carvalho" diyerek koşmaya başlıyo

bybart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
aziz başkan döver futbolcuları gaza gelmeden çıkar bizimkiler : ) taraftarlar gaza gelir bende 3-2 Fener yada Chelsea
0-0
1-1
olabilir... :D maç bitince bu postumdan alıntı yapıp oha yenildik veya yendik yazacağım : D

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Chelsea deplasmanda oynayaman, beraberleğe yatan bir takım.. Bence fener fazla zorlanmıyacak bile ama gollü maç olacağını tahmin etmiyorum.. Gönlümden geçen de 2 farklı galibiyet.. Umarım gol yemeyiz..

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar çelsiyle oynarken sadce burada yenmek önemli değil burda yenip orada fark yemek var.. bir çok takım hatırlarsanız öyle yaptı mesela beşiktaş tı sanırım tam hatırlayamıyorum ismini ama :) 8 tane falan yemişlerdi.. burda yenmekle bitmiyor iş...

Abraxas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2*1 alırız gibime geliyor..

kısmetse çarşamba gecesi maçtayim :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi