İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fenerbahçe - Chelsea

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
katılıyorum nefusa ama takım olmuş bir takım için oyuncuların eksikliği o hırsla ve 5 milyon euroluk primle kapatılabilir bence :)

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Önder Turacı oynayacakmış.
Çok fazla maç eksiği var ve önemli bir maçta görev alacak.
Roberto Carlos ne durumda, oynayacak mı acaba?

freak7

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
roberto carlos ikinci yarı oynar diye yazıyordu sanırım
ben chelsea 1-0 alır diyorum ama pierlugi başlığı açtığına göre yine fener alabilir :)

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Onu bunu bilmem de, ben bile heyecanla bekliyorum maçı. 21.45'den 23.30'a kadar güzel şeyler izleyeceğiz. Hele bir de Fenerbahçe kazanırsa, gece daha da güzel olacak. :)

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Takımda ciddi bir öz güven var. Bundan önceki senelerde ki en büyük eksik özgüven ve tecrübe idi şuan Fenerbahçe'de her ikiside var. Eğer futbolcular da çok isterlerse kupa neden olmasın.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Chelsea maçınıda bi geçersek Allah'ın izniyle, yarı final sevincini hep beraber paylaşıcaz forumda. :)

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Hep beraberden anti fenerlileri çıkarmak lazım bence :) Hani şu chelsea yi karşılayan cimbomlular filan.

TuRKuaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
59578.jpg

Fenerbahçe’nin Şampiyonlar Ligi’ndeki rakibi Chelsea dün gece İstanbul’a geldi. İngiliz ekibini yaklaşık 30 kadar Galatasaray taraftarı çiçeklerle karşıladı.

Özel bir uçakla Sabiha Gökçen Havalimanı’na inen Chelsea kafilesi için yoğun güvenlik önlemlerinin alınması dikkat çekti.

Galatasaraylı taraftarlar Anelka’ya özel ilgi gösterirken Chelsea bayrağı açarak İngiliz ekibinin lehine tezahüratlarda bulundular.
________

Cimbömlü arkadaşlar kendilerini göstermiş. :)

bybart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
yahu herşeyi anlıyorumda zamanında şu videodaki gibi işler yapmış futbolcu neden Fenerde kafasına göre takılıyor.... :( chelsea karşısında bekliyoruz semihe daha çok güveniyoruz ya... : (
[YOUTUBE]UISk1MpBo6k[/YOUTUBE]
http://www.youtube.com/watch?v=UISk1MpBo6k

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Ben Galatasaray taraftarlarına hak veriyorum.
Adamlar kadrosunda yıldız mı gördüler ki?
Chelsea'de oldukça var, onları görmeye gitmişler.
Yazıktır, dışlamayın yahu :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi