İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fenerbahçe - Galatasaray iddiası

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
Sen hala geçmişte tek bir yere mi takıldın :D msn'de geçmişi bırakalım diyordun ne olduda döndün peepciğim. Söyleyecek başka bir sözün yokda ...
sizin iyliğiniz için bunu yapıyorum kendinizi en kötüye hazırlayın :eek: alışıksın 3lere 6lara

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
sizin iyliğiniz için bunu yapıyorum kendinizi en kötüye hazırlayın :eek: alışıksın 3lere 6lara

başka söyleyecek sözün yok galiba... Daha başka birşey söyleyeceksen söyle de ona göre bende arka arkaya sıralayım...

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Akşam TV'nin karşısına geçeceğim ve Gökhan Gönül'ün Kewell'a attığı çalımları, Alex'in tek pasla 3 kişiyi oyundan düşürüşünü, Güiza'nın aşırtma gollerini, Andre Santos'un Keita'ya çalımlarını ve Volkan'ın "yahu arada sırada şut çekin de paramızın hakkını verelim kardeşim" diyen bakışlarını seyredeceğim... Daha sonra da foruma gelip yagmayok'un neden ortalarda gözükmediğini soracağım... Çok zevkli olacak çok...

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
anadolu takımıyla oynasak belki kazayla yeniliriz derim ( bkz. antep 2 fenerbahçem 1 )

ama gs maçında kaza bile olmuyor , gel akşam gel :)

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Kolay kolay avatar değişikliği yapmam, yaptıysam da bir anlamı vardır...

Sizde fenerli dostlarım özellikle muhittin ile obk zaman kaybetmeden avatarınızı benimki ile aynı yapın... o saatte o moral bozukluğu içinde belki değiştirmeye üşenirsiniz...

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
şu gs ne zaman anlıyacak kadıköyde hezimetden kurtulamadıklarını. :)

ah şu hayaller laf anlamaz ki :eek:

10.hafta 10.yıl 10-0 , hadi inşaallah :p

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
bakın şunlara hele :D benden görüp hemen takımlarının resimlerini koymuşlar... hahaha

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Kolay kolay avatar değişikliği yapmam, yaptıysam da bir anlamı vardır...

Sizde fenerli dostlarım özellikle muhittin ile obk zaman kaybetmeden avatarınızı benimki ile aynı yapın... o saatte o moral bozukluğu içinde belki değiştirmeye üşenirsiniz...

Moru yok muydu bu avatarın? Akşam suratınızın alacağı renkle uyumlu olurdu :)

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Senarist : Forza_FB
Oyuncular : yağmayok ve fenerbahçeli renkdaşlarım
Film Adı : Öğrenilmiş çaresizlik
Film türü : Kısa Film

günlerden bir gün yine bir gs-Fenerbahçe maçı gelir.forum iyinet'de legalpara ortaya atılır.forumda gs lilerden yağmayok isimli üye kadıköyde Fenerbahçeyi yenmelerini legalpara ederek , herkesi kahkalara boğar :D fenerbahçeli üyeleri gs avatarı ile korkutur :) düşünün hemde Kadıköy'de olan bir maç'ta :)

işte vahim son :( ;

yağmayok maç öncesi

ekranalntse.jpg

yağmayok maç sonrası

yagmayokmacsonrasi.jpg

maç sonrası '' Şuan ne dinliyorsunuz?'' da yağmayok'un mesajı

yagmayokmacsonrasi2.jpg

--------

yağmayok'a bir şans daha verelim mi renkdaşlar , ne dersiniz ? isterse sildirebilir kendini . dayanmıyor yüreğim buna uleynnnn :( :p

şunu biraz upluyayım :p

az kaldı az..

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
yarınki gazete manşetlerinde şuna yakın olucak bunu şimdiden görebiliyorum....

Gazete.jpg

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
@nefusa
helal :p çıldırmaya az kaldı cimbomum nerede :p

ben kaçar , yağmayok geldiğimde seni avatarı takmış olarak görüceğim için şuanda bu mutluluğu yaşıyorum :p herkese iyi seyirler , 6-0 olsun bizim olsun :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5