İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fenerbahçe - Galatasaray iddiası

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
genisaile_fb.jpg

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Sözümüzü tabiki tutacağız.

Öncelikle rakibimiz tebrik ederiz, güzel oynadılar...
Hakeme de ilk gol için teşekkür ediyoruz...
Ayrıca sizlerinde onaylamayacağınızı düşündüğüm bazı fener taraftarına ( Lazer tutan,su atan... ) hareketleri için de teşekkür ediyoruz...
Keita'yı da yaptığı hareket için teşekkür ediyoruz...

Olmadı üzüldük tabi ama bu demek değil ki Galatasaray ( Türkiye'nin İlk ve Tek Avrupa Şampiyonu ) kötü bir takım. Onun yeri tabiki belli...

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Biz de sana sözünü tuttuğun için teşekkür ediyoruz yagmayok.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Hiç sevmiyorum aslında şu maç olayını, birtek hatırladığım şu 7 yaşlarındayken fenerbahçe ile galatasaray maçını izliyordum çocukluk arkadaşımla evde hani şu 3-0 dan 4-3 yendiğimiz maç, sanırım milli maçlar haricinde son izlediğim maçta o :p gereksiz birşey bence soruyorlar hangi takımlısın fener tabiki :p oda alışkanlıktan öte birşey değil bence spor kardeşlik doğurmuyorsa düşmanlık oluşuyorsa hiç gerek yok takıma makıma işte o yüzden biraz nefret ediyrum :p

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
spor kardeşlik doğurmuyorsa düşmanlık oluşuyorsa hiç gerek yok takıma makıma işte o yüzden biraz nefret ediyrum :p

Burada ben kimsenin bu maç yüzünden birbirine düşman olduğunu sanmıyorum hatta daha iyi olduklarını düşünüyorum... En azından benim için öyle oldu. :D Düşman olduğumuzu düşündüğün için değil de neye sebep olduğunu bilmen için yazayım dedim :D

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
Burada ben kimsenin bu maç yüzünden birbirine düşman olduğunu sanmıyorum hatta daha iyi olduklarını düşünüyorum... En azından benim için öyle oldu. :D Düşman olduğumuzu düşündüğün için değil de neye sebep olduğunu bilmen için yazayım dedim :D
yenilseydik görürdün ! düşmanlığı
ertesi gün 12.sayfalardaydık

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Maçın adamı bence Mehmet Topuz. Fenerbahçe Keita ve Arda'yı çok iyi keserek galibiyeti almayı bildi. Bu maç sabaha kadar oynansa Fenerbahçe yine yenerdi. Galatasaray'ı oynatmadık. Keşke su ve lazer olayı olmasaydı, hiç gerek yoktu. Zaten yeniyorduk/yenecektik.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Şu eski cimbomlu, yeni fener avatarlı arkadaşlar mesaj yazsınlarda şuraya, avatarlarını bir kontrol edelim. yağmayok, açmış seni avatar :D gel iddaya girelim tekrar alışıksınız siz yenilmeye :D

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Tahrik etmek için değil, çok hoşuma gitti ondan yazıyorum:

Kıvırcık saçlarına
Ak düşecek uçlarına
Kadıköy'de cim-boma
Yaslan be Dani Guiza :D

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
yakışırrrr yakışırrrrr yakışırrrrrrr ... :D

yanarım yanarımda 6 'yı geçemediğimize o kadar gol pozisyonu kaçırmamıza yanarım. :D

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Senarist : Forza_FB
Oyuncular : yağmayok ve fenerbahçeli renkdaşlarım
Film Adı : Öğrenilmiş çaresizlik
Film türü : Kısa Film

günlerden bir gün yine bir gs-Fenerbahçe maçı gelir.forum iyinet'de legalpara ortaya atılır.forumda gs lilerden yağmayok isimli üye kadıköyde Fenerbahçeyi yenmelerini legalpara ederek , herkesi kahkalara boğar :D fenerbahçeli üyeleri gs avatarı ile korkutur :) düşünün hemde Kadıköy'de olan bir maç'ta

işte vahim son ;

yağmayok maç öncesi

ekranalntse.jpg

yağmayok maç sonrası

yagmayokmacsonrasi.jpg

maç sonrası '' Şuan ne dinliyorsunuz?'' da yağmayok'un mesajı

yagmayokmacsonrasi2.jpg

--------

yağmayok'a bir şans daha verelim mi renkdaşlar , ne dersiniz ? isterse sildirebilir kendini . dayanmıyor yüreğim buna uleynnnn :( :p

obk renkdaş screenleri bombala :D

ah ah ne zaman öğrenilicek bi türlü anlamıyorum yahu :D :D

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Şu eski cimbomlu, yeni fener avatarlı arkadaşlar mesaj yazsınlarda şuraya, avatarlarını bir kontrol edelim. yağmayok, açmış seni avatar :D gel iddaya girelim tekrar alışıksınız siz yenilmeye :D

beceriksiz_acemi : yok ya ne açması, kendi yazdığım mesajları bile tanıyamıyorum. Sırf bu resim yüzünden. Çok kötü durdu. Yakışmadı bana. Bu arada bir yanlış anlaşılmayı düzelteyim legalparada takım değiştirmiyoruz sadece sizin resminizi kullanıyoruz o kadar. Şimdi ben fenerli olmadım :D

NeFuSa :Ne yani yeniliyor olsaydınız iyi mi yapmış olacaklardı :D

Forza FB: spam yapmayalım lütfen :D

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
o kadarda dedik iddaya girmeyin diye :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5