İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fenerbahçe Galatasaray (Süper Maç Olacak)

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bak ben sürmedik demiyorum benim anlatmak istediğim şey.

bize diyorsunuz ki herşeyde UEFA kupasını söylüyorsunuz.

ee sizde aynısınız 6-0 diye kaç yıl bağırdınız..

6-0 unutulmaz, unutmayın! unutturmayın.

Aradaki fark, biz sizi 6-0 yendik, kişisel yani. Ama uefa kupasının fenerbahçe - galatasaray rekabetiyle ne alakası var onun mantıksız olduğunu söylüyoruz, umarım böyle biz sizi yendikçe daha iyi anlarsınız.

PieRLuGi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya bi avrupanız var neymis feneri avrupadada görmek istermişiniz..

alisamiyendeki gece konduda çok gördünüz ya..

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İşde kötü bişey demedim avrupada görmek istedigimi dedim daha ne istiyon mehmet:=))

protos78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

protos78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Iki tarafta hatali... Siddet siddeti korukluyor. Besiktaslilari bu acidan kutlamak lazim, Fenerbahceye kendi sahalarinda yenildiklerinde, ve sampiyonlugu kaybettiklerinde bile siddete basvurmadilar.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Buyrun geçen sene oynana maçtan bir kare ;

http://img259.imageshack.us/img259/6957/aqdumfenerijv0.jpg

geçen sene oynana maçta ısınan futbolcular soyunma odasına bir süre giremediler vede olaya bir polis bile müdahale etmedi.

Peki o haftaya kadar hiç küfür etmemiş, olay çıkartmamış fenerbahçe taraftarının, o maçta çıldırma sebebi neydi ? Adnan bey ve tüpçünün kupaları bölüşmesi olabilir miydi? Samiyende her hafta başkanımıza küfür edilmesi olabilir miydi ? olamazdı tabi biz hep haksızız..

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Iki tarafta hatali... Siddet siddeti korukluyor. Besiktaslilari bu acidan kutlamak lazim, Fenerbahceye kendi sahalarinda yenildiklerinde, ve sampiyonlugu kaybettiklerinde bile siddete basvurmadilar.

Onların şiddeti yoldan geçen yalnız yürüyenlere. Bakma öyle statta birşey fırlatmadıklarına. Kimse sütten çıkma ak kaşık değil.

Her tarafta pislikler var kabul ediyoruz ama yazık yani. Ne olacak yani bizde 55.bin taraftar var. Biz su atsak boğulurlar. Nolucak yani böyle mi gidecek? Her sene daha kötü bir hal alıyor şu maçlar. Ağız tadıyla yenip, karşı tarafı kızdıramaz olduk..

ManuaL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Su atında boğun o zaman, 1600 beşiktaş taraftarı kadıköyde 55bin kişiyi boğdu zaten kupa maçında :)
Diğer konuda da bahsettin burada konuşulan ve başlık fenerbahçe - galatasaray ve sürekli beşiktaş'a sallayıp duruyorsun trextra sence de bir yerde bir yanlış yok mu ? :)

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
66
* Futbolu, eğlencenin dışında bir aktiviye olarak gören düşünce yapısına sahip

* A takımını tutan futbol severi, tuttuğu takımın forması üzerinde iken B takımın maçına sokmayan kafa yapısına sahip

* Küfür yüzünden Sinemaya gider gibi ailesi ile futbol maçına gitmeyi engelleyen

* Polis ile seyirciyi karşı karşıya getiren

* Bir antrenörün kafasına tükürmeye varacak kadar her türlü etik ve yasa dışı (kablo kesme, küfür etme, koltuk yakma, ...) ve Türk toplumunun örf, din ve adetlerine ters düşen hastalıklı davranışların sergilendiği

Türk Futbolunu Kınıyorum!

protos78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu isin aslinda takim ile alakasi yok. Milli Takimda Isvicreye elendiginde ayni seyler oldu. Adamlar mac bittiginde soyunma odasina deparla kacti. Burada bazi arkadaslar Fenerbahce taraftari agir tahrikteydi, GSliler suna kizdida atti, seklinde aciklama yapmayin, herkes uc asagi bes yukari ayni seyleri yapiyor.

Yarin bigun katliam olacak, ondan sonra onlem almaya baslayacaklar. GS ninde pek ceza alacagini sanmiyorum. Basta 5-7 saha kapatma cezasi verilis, sonrada 3'e dusurulur.

Aslinda yapilanlar puan kesmeyi hatta ligten ihraci bile gerektirir, ama atamazlar. Yapanin yaninda bizim memlekette kar kalir. Zaten o yuzden sen sunu yaptinda ben bunu yaptim seklinde sig tartismalara sebep oluyor.

Bizim memlekette olimpiyat yapilsin diye paralar harcanip duruyor. Insallah yapilmaz. Zaten yapilirsa ve bir sekilde elendigimizde, gozumuz kararir, onumuze gelen ecnebiyi dovmeye kalkariz. Zira maglubiyet agir geliyor, yurdum insani kaldiramiyor.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Su atında boğun o zaman, 1600 beşiktaş taraftarı kadıköyde 55bin kişiyi boğdu zaten kupa maçında :)
Diğer konuda da bahsettin burada konuşulan ve başlık fenerbahçe - galatasaray ve sürekli beşiktaş'a sallayıp duruyorsun trextra sence de bir yerde bir yanlış yok mu ? :)

Sallamak nedemek? Olmayan birşeyi söylemek bildiğim kadarıyla. Yanlış olansa beşiktaşlıların yaptıkları evet haklısın. Nasıl mondragona torpil adan ayının yaptığı hareket yanlışsa, zico ya tüküren ayınınkide yanlış. Tek farkları üzerlerindeki formalar.. Söylemek istediğim her takımın bir ayısı olduğuydu. Yoksa kimseye salladığım yok..

ManuaL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Belkide doğru, belkide en kötü taraftar beşiktaş taraftarı ama konunun bununla hiçbir alakası yok. Tıpkı diğer konuda bahsettigin gibi, beşiktaş'la alakası ne ?
Fenerbahce ve galatasaray maçı konusu bu, saptırmazsan sevinirim :) ha bunları konuşmak, tartışmak istiyorsan aç bir başlık uzun uzun yazalım hepimiz..

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Belkide doğru, belkide en kötü taraftar beşiktaş taraftarı ama konunun bununla hiçbir alakası yok. Tıpkı diğer konuda bahsettigin gibi, beşiktaş'la alakası ne ?
Fenerbahce ve galatasaray maçı konusu bu, saptırmazsan sevinirim :) ha bunları konuşmak, tartışmak istiyorsan aç bir başlık uzun uzun yazalım hepimiz..

Belki idrak edemedin ama beşiktaş seyircisinin hiç yapmadığını savunan birine hayır yapıyorlar dedim. İnşallah anlıyacaksın.

ManuaL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
yoo ben anlıyormda sen idrak edemiyorsun bende diğer konuda aynısını yaptım bana boştan yere 3 post attırarak kendi derdimi anlatmam için uğraştın, bende aynısını sana yapiyorum şuan, demekki hoş değilmiş konuyla alakalı bir durum olduğunda farklı konularıda örnekleyerek açıklama yapmak gerekebiliyormuş :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5