İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fenerbahçe Galatasaray (Süper Maç Olacak)

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Arkadaşlar Lütfen ya orda millet parayı götürsün siz burada birbirinizi yiyin off ya Fenerbahçe yeniyor bu arada arkadaşlar ..

GS: 0 FB: 2

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Tartışabileceğimiz her türlü konu hakkında mutlaka birileri para kazanıyordur zaten. O zaman hiçbir konu hakkında tartışmayalım fikir söylemeyelim geyik yapalım.

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hakemler çekti gitti "yenilgiyi kaldırabilen, medeni, avrupalı" galatasaray taraftarlarının attıkları yabancı cisimler (meşale, taş vs.) yüzünden...

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bülent Demirlek'in gerekli güvenlik önlemleri alındığı taktirde maça çıkacağı haberi geldi.

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hadi yine iyisiniz 20 dakika aradan sonra hakem devam ettiriyor...

welldone

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
öff be gs ne yaptin :( gitti maç gene. neyse umutlarımız seneye kaldı

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Gençler bu konu qumar için değil sadece arkadaşca seviyeli biçimde birbirimize takımımızın kazanacağını belirtmek amaçlıdır..

qumar kötüdür ve insanlara aklında qumar fikri olmayanlara da o fikri sokmayalım.. Lütfen Benim açtığım konu da yapmayınız ..

FB nin prestij maçıdır GS de prestijli takımdır ama FB prestiji ile doğru orantılı olarak bu maçı alacaktır :D

pardon, haklısınız.
legalpara ilk çıktığında bende bu illete başlamıştım ama neyseki fazla zarar almadan kurtardım kendimi, eski günleri yadettim biraz :p sakın oynamayın ona göre, öylesine söyledim sadece :)

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sinirimi ufacık yavru teriyerden alıyorum oyun oynuyor ayagıma saldıryor şimdi sana terlik atmam gerekli birazdan yenildik konuyu açmış yeniyoruz arkadaşlar diyor birde :) birde telefonla konuşmuyorum ehhehe maç bitince burası fena olcak bence

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Maç bitti fener bahçe yendi. Galatarasay taraftarı olarak fener bahçe taraftarlarını kutluyorum..

depeche

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fenerbahçe futbol takımını tebrik ederim. biz derbi yerine ay yıldızı izlemeye gittik şimdi eve geldim birazdan yine gidecem :)

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kimse alınmasın ama staddaki Galatasaray'lıların takımlarını ne kadar sevdiklerinden ve zekalarından şüphe ettim. Bu seneyi zaten kaybetmişsin. Sahayı savaş alanına niye çeviriyorsun. Şimdi federasyon 10 maç ceza verse hakkıdır ben hayatımda bu kadar çok sahaya yabancı madde atıldıgını görmedim. Sahayı berbat ettiniz maçı katlettiniz. Kendi stadınızı niye yakıyorsunuz koltuklarını kırıyorsunuz bunların parası yine sizden çıkacak cezasını yine siz çekeceksiniz. Uzun lafın kısası GS ciddi anlamda bir saha kapama cezası alacak yani seneye adeta 3-5 puan eksik başlayacak. Bunun da en büyük sorumlusu taraftardır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5