İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fenerbahçe Galatasaray (Süper Maç Olacak)

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
var mı takımına güvenen pr4 ing. sağlık sitesi koyuyorum :p

M

maiL

Misafir
bence aziz başkan diyecekki paf takım sahaya çıksın. ozaman ne ezeli rekabet kalır ne bişi. ebedi rezillik olur. hele birde paf takımda yenerse :p

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
taraftar dünkü basketbol maçındaki gibi çekememezlik örneği göstermez umarım...

M

maiL

Misafir
iyi dua etsinler o zaman sade gs store nin iş ortağı olmuşuz. kısa zaman sonra gs ninde klup ortağı neden olmayalım :p

winsock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
geyik yapin aksam 4 tane gol atacak cimbom o 4 golu cikarmaniz zor olacak :D

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bende Galatasaray diyorum.

herneyse gençler ben maçı izlemeye lokal'e gidiyorum

size kolay gelsin.

H@run

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende gidiyorum . Ercan yeneriz ins.
herkese kolay gelsin :D

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Şuan ligtv izliyorum, Çevik kuvvetin böyle gergin bir maçta bu tür sorumsuzca ve bilinçsizce en ufak bir olayda taraftarlara saldırması ortaya çok kötü sonuçlar çıkardı şuan tribünde çevik kuvvet ile galatasaray taraftarı arasında sıcak bir çatışma söz konusu, emniyetin çok daha dikkatli olması gerekiyor. Bunun adına çifte standart derler... Yazıklar olsun

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
fener eğer yenilirse şampiyonluğa büyük golge düşer inşallahta yenilir :D

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Gençler bu konu qumar için değil sadece arkadaşca seviyeli biçimde birbirimize takımımızın kazanacağını belirtmek amaçlıdır..

qumar kötüdür ve insanlara aklında qumar fikri olmayanlara da o fikri sokmayalım.. Lütfen Benim açtığım konu da yapmayınız ..

FB nin prestij maçıdır GS de prestijli takımdır ama FB prestiji ile doğru orantılı olarak bu maçı alacaktır :D

winsock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
internet ortaminda illegal yasakpara oynatmak 2 yildan 5 yila kadar hapis cezasi gerektirir ama iddaya girerim ki GS feci sekilde yenecek feneri :D

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Visitistanbul galatasaray gol atınca sen dedigimi et :) birazdan gol haberini sana haber ederim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5