İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fenerbahçe Galatasaray (Süper Maç Olacak)

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
igrençççççççççççççççççç ya gol haberi dedim fener gol attı grrr

TheFF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
her maç soruyorum ama açı dinleyebilecek bi radyo adresi alabilir miyim??

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çarşıya gidip izlemek vardı ammaaaa araba evde degil yürüyerekte ben gitmem :D bitince özetlerine bakarım :p kaç kaç durum? sahadaki durum nasıl taraftarlar felan ateşlimi ortam ? :D

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
GS li taraftarlardaki bu öfke niye, resmen adamlar polisle çatışmak için toplanmışlar, bu ne terbiyesizlik.

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Galatasaray tarafdarı olarak ben galatasarayı eleştiriyorum Futbolcularda az onuru varsa bu maçda beraber biter igrenç oynuyorlar + artı galatasaray taraftarlarına yakışmıyan haraketler pet şişeleri sahalara atmaları saçmalık uff 2 0 okde henüz bitmedi maç umarım bu maç beraber biter

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Bir kerede "ama onlar da yaptı" olmasın savunma ya. İntikam zinciri halinde mi yaşıyorsunuz sporu nedir, biraz da skorca intikam almaya yoğunlaştırın kafalarınızı. Sportif bir misilleme görelim, o zaman utanalım biz barbar Fenerbahçeliler olarak.

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
ligin ilk yarısındaki maça dön, cevap o kadar uzakta değil.

Futbol beni ilgilendirmiyor, futbol ile yatıp kalkacak kadar boş vaktim yok. Ülkedeki karmaşa benim için daha önemli ve daha önemlisi bugün 19 Mayıs yakışıyormu o genç insanlara bu davranışlar, hangi takımın taraftarının yaptığı önemli değil, maçın sonucu da hiç önemli değil.

Ama normal karşılamak lazım msn den delikanlılık yapanların sayısının arttığı bir ülkede polise de sataşacak yüzü bulurlar.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Bir kerede "ama onlar da yaptı" olmasın savunma ya. İntikam zinciri halinde mi yaşıyorsunuz sporu nedir, biraz da skorca intikam almaya yoğunlaştırın kafalarınızı. Sportif bir misilleme görelim, o zaman utanalım biz barbar Fenerbahçeliler olarak.

bunu neden siz yapmıyorsunuzda hep karşı taraftan bekliyorsunuz, lafım sana değil camiana angelo.

madem öyle gelecek sezon Allah izin verirde sende burda olursan bende burda olursam görürüz camianızın uzattığı zeytin dallarını ok.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Yahu ne var büyüklük göstermek erdem değil mi? Lafın kime olursa olsun, yanlış birşeyi savunuyorsun. Ben herhangi bir anda gelip Fenerbahçe'nin taraftarının yaptıklarını savundum mu? Savunma yapmak saçma, yanlış her türlü yanlıştır, daha önce kimin ne yaptığına bağlı birşey değil bu. Dolayısıyla yanlışın savunulmasına da her türlü söyleyeceğimiz 1-2 sözümüz var, hangi takım olursa olsun. Hem ben zeytin dalı uzatılsın demedim ki, Galatasaray misillemesini başka şekillerde yapsın artık dedim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5