İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fenerbahçe - Kayseri Erciyesspor (6-0)

K

kartalmaltepe

Misafir
10 kişi kalmamıza rağmen (Appiah atıldı) çok güzel oynadık ve 6-0 kazandık. Nedense bu skoru seviyorum ben ya :)

U

umurcan

Misafir
appiah hazır değildir bilerek kırmızı kart görmüştür orası önemli değil bizim için skorun anlamı önemli 6-0 ne hatırlatıyo bu? :D

cemadak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
umurcan' Alıntı:
appiah hazır değildir bilerek kırmızı kart görmüştür orası önemli değil bizim için skorun anlamı önemli 6-0 ne hatırlatıyo bu? :D

dalgamı geciyorsun ciddimisin bilerek kırmızı kart görmüstür ne demek ya ? yan hakemin serefsizligi baska bisey degil..

ugurcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adam gitti kafa attı kırmızı kart gördü hakem gördüğünü söylemiycek mi ala ala yenmişsiniz gene hakem hakkında konuşuonuz

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
fenerbahçeyi farklı galibiyetinden ötürü kutluyorum ve 100 ncü yılında başarılar diliyorum...

apiah olayına gelince geçen sezondan herşey ortada biraz gecikmiş bir kırmızı kart. şuana kadar çeteresinde rahat bi 10 tane olması gerekiyordu çünkü :)

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ugurcan' Alıntı:
adam gitti kafa attı kırmızı kart gördü hakem gördüğünü söylemiycek mi ala ala yenmişsiniz gene hakem hakkında konuşuonuz
Appiah ın açıklaması var. Irkçılıkla ilgili. Materazzi olayına dönecek bu da.

Ayrıca topla giden adama tekme sallasa anlarım ama durup dururken gidip kim niye kafa atsın birine? Kaldıki Appiah çekildikçe o şahıs sürekli üzerine yürüdü. Sizinde sürekli burnunuzun dibine biri girse 2. 3. de vurursunuz heralde. Birde görüntülere göre bir darbe göremedim. Ya da kafa darbesi alan kişi çok sağlam. En ufak bir tepki vermedi kafa hamlesi sonunda. Belkide hoşuna gitti tekrar tekrar yanaştı :)

Bu arada bu küçük iboya benzer hakemden nefret ediyorum. Alex e yapılan foulu vermedi. Büyük ihtimal içerdeydi pozisyon. Bizden Aurelio nun yaptığıda penaltıydı. Heralde durumu eşitledi kendince..

Sezona güzel başladık. Defans sorununuda çözdükmü süper bir takım olacağız ve görüşümün arkasındayım hala. Çok büyük bir rekor kıracağız bu sene inşallah. Aminnnn :)

cemadak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
amiiinn :D aurelio nun pozisyonuna penaltı calsaydı o hakemi oracıkta öldürürlerdi.. yemedi bence :) appiah ada agır tahrik oldugunu düsünüyorm sonucta kendisi gana milli takımı kaptanı

K

kartalmaltepe

Misafir
1 büyük 3 küçüklerden ilk haftayı kayıpsız geçen sadece 1 büyük oldu :)

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sverdlow' Alıntı:
kayserili olarak yılmadığımızı ayakta olduğumuzu söylemek isterim.
Ben Elazığlıyım ama Kayseri de doğmuşum.

2-3 sezon önce Fenerbahçe Elazığa 7 tane attı. Şimdi de Kayseriye 6. Yinede çok seviyorum Fenerbahçe yi :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5