İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fenerbahçe Tarih Yazdı

PieRLuGi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Muhtemel Rakiplerimiz..

Porto
Chelsea
Sevilla
Manchester United
Milan
Barcelona
Real Madrid
Inter

Fenerbahçe Büyüklüğü Ne şampiyonluk Büyüklüğü Ne Kupa Büyüklüğüdür. O’nun Büyüklüğü Başka Bir Büyüklüktür Işte, Adi Konamaz..

İslam Çupi

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Başarılar diliyorum. Bundan sonra ki maçlarında. Gerçekten odaklandığında güzel şeyler ortaya çıkıyor. başarılar...

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Barcelona, Manchester hariç her takım olabilir. Çok şükür bugünleride gördük :p

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Inter rakibimiz olamıyor. Diğer 7 takımdan birisi olacak.

Ne real i ne barcası durun onlar çeyrek finalde yarı finalde gelsinler :) şimdi bi porto yada sevilla geldi mi çok iyi olur :)

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sevilla gelmesin grupların en başarılı takımı. Porto yada Chealse istiyorum. Olmazsa Madrid

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Ronaldinho devre arasında Chelsea'ye gidecekmiş sanırım.
Ama kim gelirse gelsin işimiz çok zor.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sadece biz değil, Türkiye bir ilk yaşadı. Şampiyonlar liginde Türkiye nin en iyi takımı olduk. Bu böyle biline ;)

Aslında kim gelse farketmez, bize takviye yapılmazsa pek iyi durumda değiliz. 2 sakatla çok büyük sorunlar yaşıyoruz.. Şahsen bu başarı benim için yeterlidir. Her sene bunu yaparsak ilk 20 takıma giriyoruz hemen hemen. Yanlış anlaşılmasında, bu sene için bu başarı yeterlidir benim için. Geliştirmek için seneye daha büyük hedef koyabiliriz. Bir anda zıplanmıyor öyle. Birde şöyle bir gerçek var. Büyük beklenti sarsar :)

Mendes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sadece biz değil, Türkiye bir ilk yaşadı. Şampiyonlar liginde Türkiye nin en iyi takımı olduk. Bu böyle biline ;)

Aslında kim gelse farketmez, bize takviye yapılmazsa pek iyi durumda değiliz. 2 sakatla çok büyük sorunlar yaşıyoruz.. Şahsen bu başarı benim için yeterlidir. Her sene bunu yaparsak ilk 20 takıma giriyoruz hemen hemen. Yanlış anlaşılmasında, bu sene için bu başarı yeterlidir benim için. Geliştirmek için seneye daha büyük hedef koyabiliriz. Bir anda zıplanmıyor öyle. Birde şöyle bir gerçek var. Büyük beklenti sarsar :)

Haklısın, ama yapılacak bir forvet bir orta saha ve bir de sağ kanat transferiyle sanrım çeyrek final şansını zorlarız.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63

Şampiyonlar liginde daha önce GS çeyrek finale çıkmamışmıydı.

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3

Pardon ama nasıl oldunuz ? Bir çeyrek final var daha öncesinde Galatasarayın yaşattığı ...

< Bu arada fenerbahçeye tebrikler >

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5