İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fenerbahçe Ve Aziz Yıldırım Protesto Ediyorum

O

OSX

Misafir
2000-2001 Sezonunda Fenerbahçenin sampiyonluğunun silinmesini ve ligden çekilmesini istiyoruz Ayrıca Aziz Yılıdrımında Türk Futbolunda Olmasını istemiyoruz... Turkcell Super ligi şeşfaf bir lig kalsın istiyoruz... istiyoruz...

Şikeci bir takımın böylesine türk futbolunu zedelemeye hakkı yok...
Kanıt İsteyen Arkadaslarda STAR TV Açıp izlesinler...

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
2000-2001 Sezonunda Fenerbahçenin sampiyonluğunun silinmesini ve ligden çekilmesini istiyoruz Ayrıca Aziz Yılıdrımında Türk Futbolunda Olmasını istemiyoruz... Turkcell Super ligi şeşfaf bir lig kalsın istiyoruz... istiyoruz...

Şikeci bir takımın böylesine türk futbolunu zedelemeye hakkı yok...
Kanıt İsteyen Arkadaslarda STAR TV Açıp izlesinler...

sabırlı olalım biraz.Suç ispatlana kadar herkes suçsuzdur.Tek taraflı dinleyerek karar vermek, bir özür dilemeye kadar gider.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Genc Galatasaraylilar huzursuz :)

Ama bilmedikleri bir sey var ki o ekranda duran, meslegine "yardakci" dedigimiz klupteki adamlarin elini etegini operek is baglayan ma$alardan her takimda 5'er 10'ar tane var. Her takim dedigim buyuk takimlar tabi.

Tesvik priminden , direk mac satmaya onlarca olay donuyor. Bunu ne icat eden Fenerbahce, ne de tek uygulayan. Fenerbahce'nin sampiyonlugunu silecek babayigit de daha anasinin karnindan dogmadi. Bunu gormek bu kadar zor degil. Bunu soyledim diye de bana cemkirmenize gerek yok, guc gosterisi veya iyi / kotu olarak soylemiyorum ama Fenerbahce su anda klupler birligi ve federasyon dahil kimseyi sallama probleminde degil. Bu is oyle sike savasina donerse, 8-0'lik ankaraguclerinden, bilmemnerelere kadar herkes ortaya birseyler atar. O yuzden way anasini yawuu neler donuyormus modunda izlemek ve hemen heyecanlanmak yerine, mesela oradan duran Aybaba ve Ulueren soyadli, zekasini Homer Simpson'la karsilastirsak, simpson'un acik ara fark atacagi iki zatin sebelekliklerini izleyerek gulme krizine girebilirler.

Eglencelidir, tavsiye edilir.

O

OSX

Misafir
1 - Öyle bir silerlerki siz gidin ikinci lige orda sampiyon olun ancak orda sampiyon olursunuz sikesiz...
2 - Galatasaraylı değilim
3 - Baska Taraflarıyla konusan bir baskanımızda yok... (Fenerbahçeyi bırakıyorum... :))
4 - Şampiyonluğu kaçırmalarını yediremeyen... Sonra gündemi değiştiren galatasarayın sampiyonluğunun konusulmasını engellemek için... mitingler düzenleten dünyada baska bir baskan yok...

Nescafe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Angelo, bos konusuyorsun. Fenerbahce kim ki, ne ki, sampiyonlugunu silecek bir babayiğit yokmus ?
Bu ülkede ne babayiğitler var da, senin haberin yok.
Olaylara objektif bakmayı öğrenmelisin. Eksisozluk entry'leri kasacagına, biraz daha gercekci ol bence.
Ortada sike savaşı felan da yok ayrıca. Bir takımın şike yaptığı konusu var. Altından kalkamayınca, elbette çamur at izi kalsın mantığı yürütülebilir ama, çamurun bir dokunması var, birde içe işlemesi var.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Baska taraflariyla konusan bir baskan ne demek ? Burasi Kahvehane degil arkadasim, duzgun yazmazsan cevap alamazsin. Fenerbahce sadece 2001 yilinda sampiyon olan bir takim degil, burada siz sikesiz sampiyon olamazsiniz diyerek Fenerbahceli insanlari tartismaya yoneltiyorsun ki buna da izin vermem. Haberin olsun, daha dikkatli yaz.

Nescafe: Bos konusup konusmadigimi gelecek gosterir. Fenerbahce bu isten ceza alir mi goruruz. Ha alsa da almasa da benim bos konusup konusmadigima karar verme tasarrufu sende degil.

Dogru duzgun tartisma yapmayacaksaniz yazmayin, ozellikle Ekim 2006 - Kasim 2006 girisliler, biraz forumda oncelikli olarak konulari okuyun, buranin kahvehane olmadigini ogrenin. Kisisel hakaret veya tartismaya yoneltecek hicbirseye musamaha gostermeyiz. Bu da bu konuya son mesajim.

Nescafe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herhangi bir konudaki yorum yapma hakkımız, foruma üye olduğumuz tarihe göremi şekillendiriliyor ?
Ben kurallarda böyle bir yazı göremedim. Ancak senin oradaki "özellikle" kelimen bunu gösteriyor. Ben kişisel konuşmam zaten. Fb ceza almassa bile, bana göre sen bu konudaki tüm mesajlarında boş yazıyorsun. Ayrıca sende ortamı gerecek mesajlar atıyorsun ona bakarsan. Her mesajında da, tehdit savuruyorsun. Mod olmak sana bu hakkı veriyorsa, haklısın.

Ayrıca, foruma üyelik tarihim :

Giriş Tarihi: 2004-04-17
Senin ki :
Giriş Tarihi: 2004-12-13

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Bos konusmam seni enterese etmiyorsa, bos konusuyorsun diye yazmana da gerek yoktu aslinda. "Bos konusuyorsun" bizim forum kurallarimizca kisisel catismaya yonelik bir hareket oldugu icin yasaktir. Bu kurallarda yeterince acik mi?

Kimse yorum yapamazsiniz demiyor, kisisel catisma yapamazsiniz diyorum.

Bir moderator olarak seni uyardim, bana demis olman farketmez, buradaki herhangi bir uyeye "bos konusuyorsun" yazan herkesi uyaririm. Bu tehdit ise tehdit olarak algilayabilirsin. Bana yazdigin icin mesaj atarak uyardim, yoksa baska sekilde olurdu zaten. Uyarilmak da bu kadar gurur kirici bir durum degil.

Ek olarak foruma giris tarihin Ekim 2006 gozukuyor. 2004 degil. Tarihe bakilmaksizin herkes esit ancak burada insanlarin birbirine nasil davranmasi gerektigini anlamak icin biraz takilmak gerekiyor, burasi diger forumlar gibi saygisiz bir yer degil.

Bu konuda herhangi bir devam edecek tartisman varsa PM ile bildir.

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne fenerli, ne galatasaraylıyım ancak tuhaf olan bir mevzu bu olay neden derbi öncesi patlak verdi, ilginç :cool:

Nescafe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tarihe bakilmaksizin herkes esit ancak burada insanlarin birbirine nasil davranmasi gerektigini anlamak icin biraz takilmak gerekiyor, burasi diger forumlar gibi saygisiz bir yer degil.

Bu konuda herhangi bir devam edecek tartisman varsa PM ile bildir.

Biraz takılmak gerekiyorsa, 2004'den beri takılıyorum. Ayrıca, ben herhangi bir forum ile burayı kıyaslamadım, kıyaslayacak birseyde yazmadım.

Fakat, saygısız diye nitelendirdiğin forumu tahmin ediyorum ama, herhangi bir projeni o forumda neden tanıtıyorsun, veya paypal bozma oranlarını neden o forumda yayınlama geregi duyuyorsun, baska bir baslıkta neden paypal bozdurma istegini o foruma yansıtıyorsun, neden satısını yaptıgın Hyperthread 2000 GB sunucuların ilanını o forumda yazıyorsun, Hyip konusundaki fikir alışverişini neden o forumda yapma gereği duyuyorsun, gorunmeyen sql sorgusunun cevabını neden o forumda arıyorsun, sunucu bayramını neden o forumda ilan etme geregi duyuyorsun.? Tüm bunlar da merak konusu.

Son olarak, senin devam edecek bir tartısman varsa, pm atabilirsin.

Konuya dönecek olursak, zaman herseyin ilacıdır. Umarım her takım hakettiği yerde olur.

Edit : Mesajım kişisel çıkarlar için değiştirilmezse sevinirim. Yukarıda yazdıklarım doğrudur. Aksini kanıtlayabilen varsa buyursun yazsın.. Lütfen, yetkinizi kullanıp mesajımı editlemeyin.

O

OSX

Misafir
Baska taraflariyla konusan bir baskan ne demek ? Burasi Kahvehane degil arkadasim, duzgun yazmazsan cevap alamazsin. Fenerbahce sadece 2001 yilinda sampiyon olan bir takim degil, burada siz sikesiz sampiyon olamazsiniz diyerek Fenerbahceli insanlari tartismaya yoneltiyorsun ki buna da izin vermem. Haberin olsun, daha dikkatli yaz.

ben burda düzgün yazarsam ki düzgün ve objektif yazdığmı düsünüyorum.. sizde fenerbahçe olarak serefinizle sampiyon olacakmısınız... kahvehane olduğunuda hiç biryerden çıkartmıyorum.. eğer sonuna kadar izlediysen baskanlarınız girdi devreye alişen geldi konustu sizin baskanınız alişen mi bunu anlamıs değilim... aziz yıldırım niye çıkama konusmak için yoksa bebekmi sallıyordu yoksa baska şike stratejilerimi düsünüyordu...

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ben burda düzgün yazarsam ki düzgün ve objektif yazdığmı düsünüyorum.. sizde fenerbahçe olarak serefinizle sampiyon olacakmısınız... kahvehane olduğunuda hiç biryerden çıkartmıyorum.. eğer sonuna kadar izlediysen baskanlarınız girdi devreye alişen geldi konustu sizin baskanınız alişen mi bunu anlamıs değilim... aziz yıldırım niye çıkama konusmak için yoksa bebekmi sallıyordu yoksa baska şike stratejilerimi düsünüyordu...

Benim futbolu takip etmeme sebeblerimden biride bu konudur. Bir olay oldugunda diger taraflar masumane tavira girerler.Trabzonun aldigi seneleri saymazsak FB, BJK ve GS'den baska sampiyon yok. 47 sene olmus profesyonel futbol ligi kurulali. Ve son 20 senedirde bu uc buyuk disinda sampiyon yok. Garip gelmiyor mu size? Basliga sebep olan konu hakkinda zerre kadar bilgim yok. Acikcasi beni ilgilendirmiyor. Ama Fenerbahce, Galatasaray yada Besiktas. Benim icin ayni kefedeler. Italyada, Almanyada, Ingilterede, Fransada, Ispanyada favoriler disinda beklenmeyen takimlar sampiyon olabiliyor. Ama Turkiyede uc buyuklere duduk calan hakem bir daha mac alamaz. Uc buyuklere kafa tutan anadolu kulupleri bir daha iflah olamazlar. Goztepe, Karsiyaka, Sakarya, Eskisehir, Malatya, Samsun, Bursa, Antalya, Genclerbirligi, Ankaragucu..vs anadolu kuluplerimiz 47 yildir bir sampiyonluk sahibi olamadiysa inatla ve devamli olarak bu uc kulupten biri basarili oluyorsa sorun biraz baska yerlerdedir. O yuzden bugun fenere, yarin cimboma, sonra besiktasa yuklenmek yerine sistemi sorgulamak gerekir. Al birini vur otekine.

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Nokta atv de konulmuştur. Ahmet Çakar ve Kazım Kanat olayın iç yüzünü çok güzel açıkladılar.
Bu adam ve arkasındaki kişiler Aziz Yıldırımı silme operasyonunu başlatmıştır.
Ahmet Çakarı eski arkadaşları yayına almayıp programı o şekilde bitirerek bu oyuna ortak olduklarını göstermişlerdir. Bu kişi daha önce dolandırıcılık sucuyla defalarca mahkemeye verilmiş, diğer yayın kuruluşlarından para istemiş birisidir.
Diğer tv kanalları bunu ciddiye alıp program yapma gereği duymamışlardır.

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sorun adamın dolandırıcı olması değil telefon kayıtları ve adamın amca dediği adamın canlı yayın gaflarından bence kesinlikle bu olay var. Teşfik primi olabilir herkes tarafından yapılabilir çok abartı sakıncalı bir durum olarak görmüyorum sonuçta güçleri yeterse yenerler ama kalkıpda iki maçıda bağlarsan veya sadece kendi rakibini bağlarsan bu bana göre 2. lig e düşürülme sebebidir.

Fenerbahçeden şampiyonluğu kimse alamaz demiş bir arkadaş ama eminim bir dönem bunu juventus taraftarıda söylüyordu 2. lige düşürüldüler.

Açık ve net görüşüm teşvik primi okadar cezalık bir durum değil ama karşı takımı bağlayan hangi takım olursa olsun 2. lig'e düşürülüp olayda olduğu kanıtlanan oyuncuların birdaha Türkiye sınırlarında futbol oynayamamasının sağlanması lazımki adam gibi bir lig seyredelim.

birisi elle gol atıyor hurraa şike var hakem görmüyor satın alınmış vs. bunlardan Beşiktaş taraftarı olarak sıkıldım artık kim ve hangi takım olduğuna bakmadan bu işlerden kesinlikle el çekmeye zorlayacak katı kurallar eklenmeli.

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
aziz yıldırıma en güzel cevap zaten kulüpler birliğinden gelecektir,
100. yılında şampiyonluk yerine havalarını alacaklar
galatasarayın şampiyonluğuna bile gölge düşüren bu adam (istifa ediyorum) fenerbahçe empatizmini yaratmıştır,
aziz yıldırım adam gibi adam olsa sözünün arkasında durur istifa ettikten sonra göreve devam etmezdi,
yaptığı tek şey fenerbahçe spor klubüne zarar vermektir ki bunu ne yazıkkı taraftarlarıda göremiyor,
fenerbahçeye yakışan en büyük başkan adayı sadettin sarandır umarım yerine gelir ve fenerbahçeye yakışan bir başkanlık yapar

Star tv de konuşan adamın dediği gibi türkiye bunları daha kaldırmıyor bir italya seviyesine gelemedik

Yazık..

O

OSX

Misafir
aziz yıldırım adam gibi adam olsa sözünün arkasında durur istifa ettikten sonra göreve devam etmezdi.[/QUOTE' Alıntı:
kesinlikle sana katılıyorum kardesim... diyorum ya zaten iste baska taraflarıyla konusan baskandan hersey beklenir...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5